Reklama

Reklama

Znów mam szczupłą talię

Tłuszczyk chętnie gromadzi się tam, gdzie wcale go nie chcemy - w talii. Jak się go pozbyć?

Ruch

Doskonałe efekty wyszczuplające dają ćwiczenia z obręczą hula-hop oraz skłony wykonywane w ściśle określonych seriach przez 6 tygodni (tzw. szóstka Weidera - szczegóły na: www.6weidera.com). Możesz stracić nawet kilka centymetrów w talii.

Spalacze tłuszczu

Gdy tłuszczyk w talii gromadzi się wyjątkowo szybko (naukowcy odkryli, że dotyczy to zwłaszcza kobiet o szczupłych nogach i mało wydatnych pośladkach) - sięgnij po kosmetyki pomagające spalić tłuszcz.

Produkty z algami morskimi, kofeiną i roślinnymi ekstraktami (np. z guarany, bluszczu, rozmarynu) stosowane regularnie dają znakomite rezultaty.

Reklama

Wypróbuj: Ziaja Rebuild Ukierunkowane Ujędrnianie, masło do ciała z kofeiną i L-karnityną (wsparte masażem przyspiesza spalanie tłuszczu), ok. 16 zł; Oriflame, serum modelujące Perfect Body z kompleksem LipoSonic zwalczającym tłuszcz, ok. 29 zł; Lirene Dermoprogram, krem modelujący brzuch i talię z kompleksem przyspieszającym spalanie tłuszczu, ok. 20 zł; Soraya, antycellulitowe mleczko do ciała z kofeiną i minerałami morskimi, 15 zł.

Zabiegi wyszczuplające

Najprostszy i najbardziej popularny zabieg wyszczuplający to masaż, np. drenaż limfatyczny (już od 30 zł). Dobry masaż wspomagany gimnastyką może w szybkim czasie pomóc pozbyć się nawet kilku cm w talii!

W gabinecie kosmetycznym możemy poddać się elektrostymulacji mięśni (już od 50 zł). Zabiegi wyszczuplające polegające na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków oraz fal radiowych (SmartLipo, Lipo Royal, UltraContourt, termolipoliza) wykonuje lekarz. By efekt był widoczny, potrzebnych jest kilka zabiegów (seria od 500 zł).

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: talia | Fitness

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy