Reklama

Zwiewnie i nieco mrocznie. Joanna Racewicz zachwyciła na Gali Mistrzów Sportu

Niekwestionowaną królową Gali Mistrzów Sportu okazała się oczywiście zwyciężczyni plebiscytu Iga Świątek, mimo że nie była nawet obecna na imprezie. Jednak szyku zadały inne gwiazdy, również te niezwiązane ze sportem. Wśród nich była Joanna Racewicz, która jak zwykle zachwyciła kreacją.

Joanna Racewicz na Gali Mistrzów Sportu

W sobotę, 7 stycznia, odbyła się Gala Mistrzów Sportu. Podczas uroczystości mieliśmy okazję poznać wyniki tegorocznego plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca w Polsce. Wielką zwyciężczynią okazała się Iga Świątek.

Na galę przybyło wiele osobistości ze świata sportu, ale nie tylko. Na imprezie była obecna Joanna Racewicz, która uwielbia pozować fotoreporterom na ściankach i zachwycać swoimi kreacjami. Tak też było i tym razem.

Czytaj także: Czerwień to kolor idealny dla kobiet 50+. Tak nosi go Joanna Racewicz

Reklama

Zachwycająca kreacja Joanny Racewicz

Racewicz postawiła na czerń - ubrała długą suknię od projektantki Agnieszki Maciejak. Kreacja, złożona z kilku warstw, tiulu, koronek, z długimi, prześwitującymi rękami aż do ziemi, była bardzo zwiewna. Niezwykle ciekawie wyeksponowany był również dekolt.

Dziennikarka uzupełniła stylizację malutką czarną torebką, delikatnym makijażem, rozpuszczonymi włosami ułożonymi w subtelne fale oraz białymi paznokciami. Racewicz została uznana przez internautów za jedną z lepiej ubranych gwiazd podczas gali. 

To nie pierwszy raz, kiedy Racewicz wybiera na ważna okazję sukienkę od tej projektantki. Kreację w podobnym stylu, aczkolwiek różniącą się wieloma detalami, dziennikarka miała na sobie podczas gali z okazji 30-lecia telewizji Polsat.

Gala Mistrzów Sportu 2023

Gala Mistrzów Sportu to co roku duże, medialne wydarzenie. Po wczorajszej imprezie więcej niż o samych wynikach mówi się o zachowaniu Pawła Fajdka, który zajął 9. miejsce i podczas przemowy wyraził swoje niezadowolenie. Nie pozował także do zdjęcia z innymi laureatami.

Imprezę uświetniły występy muzyczne - Maryli Rodowicz, Lady Pank, Bryski oraz Libera wraz z Inoros. Stylizacjami zachwyciły m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Karolina Szostak, Maja Włoszczowska, Monika Pyrek czy Joanna Jędrzejczyk.

Zobacz również: Niczym Czerwony Kapturek. Joanna Jędrzejczyk błyszczała na Gali Mistrzów Sportu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama