Reklama

Reklama

Jaki zarost działa na kobiety

Coraz więcej mężczyzn preferuje różnego rodzaju zarost, coraz mniej panów goli go codziennie. Czy takie postępowanie seksualnie się im opłaca?

Z badań przeprowadzonych przez globalną agencję zbierania informacji Synovate wynika, że nasi panowie czują się coraz bardziej atrakcyjni fizycznie. Dzięki czemu?

Atrakcyjni, bo zadbani

Współcześni mężczyźni używają coraz więcej kosmetyków do ciała, ubierają się zgodnie z kanonami mody i, jak sami twierdzą, bije od nich urok osobisty. Co ciekawe, aż 61 proc. panów różnych nacji używa codziennie szczoteczki do mycia zębów. Brawo! Ale nie tylko to sprawia, że czują się bardziej sexy.

Okazuje się, że coraz częściej mężczyźni rezygnują z codziennego golenia zarostu. Widać tę wszechogarniającą modę na ulicach. I bardzo dobrze! Ponieważ inne badania pokazują, że o ile żadna kobieta nie skrytykuje mężczyzny za coraz częstsze stosowanie kosmetyków i pełną modnych, a także czystych ciuchów w szafie, to niestety, zrobi to właśnie za... zgolenie zarostu.

Reklama

Trzydniowy zarost silnie działa na kobiety

Badania przeprowadzone przez psychologów z Uniwersytetu Northumbria dowodzą, że trzydniowy zarost jest bardzo silnie działającym na kobiety bodźcem seksualnym. Mężczyzna z lekkim zarostem - podkreślamy słowo "lekkim"! - kojarzy się kobiecie z bezpieczeństwem, dojrzałością i męską siłą fizyczną.

Mężczyzn z takim właśnie typem zarostu kobiety najchętniej wybierają na swoich łóżkowych i życiowych partnerów. Uwaga! Zdecydowanie mocniejszy zarost kojarzy im się już z agresywnością.

Co o tym sądzicie, drogie panie?

mt

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje