Reklama

Reklama

Randkowanie przez internet

Poszukiwanie partnera nigdy nie jest proste. Dlatego coraz więcej osób poszukuje go w internecie. Warto spróbować!

To dobry pomysł dla osób nieśmiałych - już po chwili czujesz się atrakcyjna, pożądana i otacza cię wianuszek adoratorów. Nic nie musi z tego wyniknąć, o wszystkim ty decydujesz. Przedstawiaj się zawsze od jak najlepszej strony, ale lepiej nie oszukuj, bo potem trudno ci będzie się z tego wyplątać.

Na początek zachowaj anonimowość. Nie daj się nabierać. Zadawaj podchwytliwe pytania, nie podawaj swoich danych osobistych i nie umawiaj się za szybko. W końcu ciekawa rozmowa prowadzona w tak bezpieczny sposób to sama przyjemność.

Reklama

Pamiętaj, że prawie połowa chętnych na randkę z tobą przemilczy najważniejsze sprawy o sobie, łącznie z tym, że... są żonaci i mają dzieci. Unikaj mężczyzn, którzy już po pierwszym zdaniu proponują spotkanie i seks.

Bądź czujna wobec takich, którzy opowiadają tylko o sobie - dla nich zawsze będziesz tylko lustrem, do którego będą mówić. Jeśli po długich rozmowach będziesz chciała się spotkać, rób to zawsze w miejscu publicznym i dla bezpieczeństwa powiedz o tym przyjaciółce.

Życie na gorąco 47/2011

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: randka | internet | adorator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje