Reklama

Reklama

Dominika Tajner: Nie boję się wyzwań

Dominika Tajner – córka słynnego trenera skoczków narciarskich, była żona Michała Wiśniewskiego, uczestniczka programów „Dancing with the Stars” i „ The Story of My life”, a ostatnio również organizatorka ślubów. O swoich planach, rozstaniu z Michałem Wiśniewskim i patchworkowej rodzinie, opowiadała w programie Alicji Resich „W bliskim planie”, który w ubiegłą niedzielę został wyemitowany w Polsat Cafe.

Dominika Tajner - jak sama przyznała w rozmowie z Alicją Resich - jest osobą, która nie boi się ani zmian ani wyzwań. Właśnie postawiła przed sobą kolejne: jak zdradziła, marzy jej się organizacja ślubnej uroczystości dla dwójki mężczyzn. "Lubię patrzeć jak ludzie się kochają, zaczynają coś nowego. Chciałabym też pomóc tej grupie, która na razie ślubów w Polsce brać nie może" - tłumaczyła.

Dominika Tajner - która swoje plany po raz pierwszy wyjawiła właśnie w rozmowie z Alicją Resich, dodała, że ma już dwójkę kandydatów. "Marzy mi się, żeby to wyglądało jak w Seksie w Wielkim Mieście" - deklaruje.

Reklama

Gwiazda, doświadczenie w ślubnej branży zgromadziła nie tylko prowadząc firmę, ale i organizując własne wesele. "Nie miałam próbnych makiaży, fryzur, zrobiłam to z marszu." - mówiła. "Muszę oddać Michałowi, że 10 lat z nim spędzone to było niesamowite doświadczenie eventowe, po którym mogę teraz podejmować się rozmaitych wyzwań i sobie na pewno poradzę".

Choć rozstaniu Tajner i Wiśniewskiego towarzyszył plotkarski szum, dziś ta dwójka - jak sama deklaruje - pozostaje w dobrych stosunkach. "Nam nie udało się przede wszystkim być razem. To było piękne dziewięć lat, jesteśmy przyjaciółmi, ja wspominam to bardzo miło" - mówił Wiśniewski w wyemitowanym w programie wideo.

Dominika Tajner, wbrew pozorom, jest osobą, która woli pozostawać na drugim planie. Bardzo istotna dla niej jest rodzina. Niezwykła to familia: jeden z braci jest młodszy od Dominiki o 40 lat. Bardzo ważną postacią w rodzinie jest oczywiście mama, za którą, jak mówi Dominika "trudno nadążyć". "Z mamą można iść potańczyć, pospacerować po górach i pokibicować, bo sport w naszym domu jest bardzo ważny" - wylicza.

W rozmowie z Alicją Resich Dominika Tajner opowiadała również o chorobie syna, depresji i przełamywaniu barier. Obejrzała też archiwalne wideo, które wzruszyło ją do łez.

"W bliskim planie" to wyjątkowy program, prowadzony przez Alicję Resich - popularną prezenterkę i publicystkę, niekwestionowaną ikonę dziennikarstwa polskiego, autorkę takich hitów jak "Wieczór z Alicją" czy "A’la show". W nowym sezonie "W bliskim planie" zobaczymy plejadę polskich gwiazd kultury i rozrywki. W zabawnym i niebanalnym stylu prowadząca przeprowadzi ekskluzywne wywiady, z których dowiemy się, co słychać u naszych ulubieńców. Poznamy sekrety z życia gwiazd, zobaczymy ich prawdziwe emocje i reakcje na przygotowane specjalnie dla nich niespodzianki.

"W bliskim planie" można oglądać w Polsat Cafe w niedzielę o godz. 15.30

Chcesz wiedzieć, jak wygląda przygotowanie programu "W bliskim planie"? Mamy dla ciebie wideo zza kulis! 


 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy