Reklama

70-latka o ciele bogini

Carolyn Hartz prawie 30 lat temu postanowiła, że już nigdy więcej nie zje cukru. Dzięki temu zyskała sławę, pieniądze i wygląd, o którym każda z nas marzy.

Jeśli myślisz o starości z przerażeniem i z chirurgiczną dokładnością lustrujesz każdą nową zmarszczkę pojawiającą się na twojej twarzy, możesz odetchnąć z ulgą. 70-latka z Australii odkryła przepis na eliksir młodości. 28 lat temu całkowicie wyeliminowała z diety cukier. Zastąpiła go ksylitolem. Efekty są niesamowite.

Choć trudno w to uwierzyć, Carolyn Haltz ma już 70 lat. Jej ciała pozazdrościłaby jej niejedna 30-latka. W wywiadzie dla Daily Mail kobieta przyznała, że dawniej była uzależniona od cukru i słodyczy wyeliminowanie go z diety nie było prostym zadaniem. Hartz zdecydowała się na odważny krok i od 28 lat nie jadła cukru.

Kobieta zwraca uwagę na to co je, i ile je. Uważa, że ludzie bezmyślnie jedzą dużo więcej, niż powinni. Jest jednak przeciwniczką restrykcyjnych diet. Cukier to jedyny składnik, który całkowicie wyeliminowała ze swojego jadłospisu. Nadal je potrawy zawierające gluten i laktozę.

Jej fantastyczna figura jest dla niej najlepszą reklamą. Osób, które chcą podążać jej śladami przybywa z dnia na dzień. Kobieta wydała nawet własną książkę kucharską z przepisami na desery bez użycia cukru.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy