Reklama

Reklama

Jak go zachęcić?

Działaj z wyczuciem. Przyczyną obojętności partnera mogą być problemy niezwiązane z tobą, np. stres w pracy.

Mała zmiana w twoim zachowaniu może zadziałać jak erotyczny wabik

Postaw na nowe bodźce. Z badań wynika, że na mężczyzn działa czerwony lub niebieski kolor sukienki, a także błyszczące usta. Spraw też sobie nową, prześwitującą bieliznę. Zachęć męża, byście tym razem kochali się w innym miejscu, np. w kuchni, w samochodzie. Może też warto zaaranżować coś wyjątkowego - zamówić pokój w pensjonacie czy wyjechać razem na kilka dni.

Reklama

Bądź intrygująca. Wprowadź kilka zmian w swoim zachowaniu, by wzbudzić w partnerze odrobinę zazdrości. Pisz wieczorem SMS-y, co kilka dni wróć później - np. z różą w dłoni.

Zabaw się w masażystkę. Nic nie mów o seksie, nie prowokuj. Zaproponuj mu natomiast relaksujący masaż, do którego będzie musiał zdjąć ubranie. Masuj delikatnie jego kark, wnętrza dłoni, stopy (nad piętą, obok kostki znajdują się receptory odpowiedzialne za pobudzenie libido). Już po dwóch minutach możesz być świadkiem spektakularnego efektu twoich zabiegów.

Zaskocz ukochanego niespodziewanym pytaniem. Zagadnij partnera np. o jego seksualne fantazje. Jak często miewa sny erotyczne? Opowiedz również o swoich, jeśli klimat rozmowy będzie temu sprzyjał. Spraw, by ukochany zaczął o tym myśleć - może przejdzie do działania? 

Pamiętaj - nic na siłę. Partner nie reaguje na wysyłane przez ciebie sygnały? Może odczuwa zbyt dużą presję. By go nie zniechęcić, postępuj z wyczuciem. Seks ma przecież kojarzyć się z czymś przyjemnym, ekscytującym, nie z testowaniem jego męskości. Musisz też brać pod uwagę, że twój facet może mieć problemy finansowe czy np. stresy w pracy.

Dowiedz się więcej na temat: jak zachęcić go do seksu | seks

Reklama

Reklama

Reklama