Reklama

Reklama

Najbardziej rozpieszczony kot świata

Smakołyki – owszem. Legowiska – oczywiście. Zabawki – jak najbardziej. Jest wiele sposobów na umilenie kotu życia. Pewna para, rozpieszczanie zwierzaka wyniosła jednak na nowy poziom. Kelsey i Ryan urządzili kotu… pokój.

Koty należą do zwierząt, dla których własne miejsce jest niezwykle istotne. Większość z nich zadowala się jednak legowiskiem ze sklepu zoologicznego, koszykiem, czy kartonowym pudełkiem. Są jednak na świecie i koty, którym właściciele ofiarowują nieco większy i nieco bardziej luksusowy metraż.

Do takich szczęściarzy należy Stella, szaro-biała kotka, dla której właściciele urządzili pokój. "Przygarnęliśmy ją, kiedy miała pięć miesięcy. Dzisiaj ma pięć lat" - mówi Kelsey serwisowi Bored Panda. "Chcieliśmy urządzić dla niej pokoik, bo jest tak miła i rozpieszczona, że po prostu na to zasługuje. Poza tym, taka przestrzeń pasuje do naszego mieszkania".

Reklama

W sformułowaniu "koci pokój" nie ma żadnej przesady. Kelsey i Ryan naprawdę wygospodarowali dla Stelli osobne pomieszczenie. Kącik pod schodami wyłożyli tapetą w czarno-białą kratę i mięciutkim dywanem. Na ścianie zawiesili dekoracyjny napis: "Dom jest tam, gdzie jest kot". Kotka do swojej dyspozycji ma piętrowy domek ze spaniem na dole i tarasem na górze, drapak i kuwetę.

Ostatnio projekt dostał zwieńczony montażem drzwi. Dotychczasową kotarę zastąpiono pełnoprawnymi drzwiami, z małym otworem u dołu - tak, by Stella mogła swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Cały proces zarejestrowali i umieścili na Tik Toku. Wideo błyskawicznie zebrało ponad 3 mln wyświetleń.

A co na to Stella? Jak twierdzą jej właściciele, bardzo lubi swój pokoik. W końcu nie od dziś wiadomo, że koty, oprócz pełnej miski, najbardziej cenią sobie wygodne miejsce do spania. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dom | wnętrza | Koty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy