Reklama

Reklama

Janssen Cosmetics: Linia Platinum Care

Linia Platinum Care stworzona została po to, by pielęgnować, dostarczać cennych składników, jak również zapewnić nieco relaksu i odprężenia dla skóry oraz zmysłów.

Linia Platinum Care to ekskluzywny zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry:   

- Day Cream,

- Night Cream,

- Effect Serum,

- Eye Cream.

Wspólnym mianownikiem dla całej linii jest kompleks pielęgnacyjny Platinum-MP-Complex, składający się z trzech unikalnych komponentów:

- rozdrobnionej koloidalnej platyny,

- peptydów high-tech MatrixylTM Synthe’6TM,

- ekstraktu z perskiego drzewa jedwabnego (albicji jedwabistej).

Dopełnieniem każdego produktu linii Platinum Care jest elegancki zapach perfum. Jest to jedna z charakterystycznych cech wszystkich produktów firmy Janssen Cosmetics. To pierwsza niemiecka firma, która wprowadziła na rynek wysokiej jakości produkty łączące najlepsze osiągnięcia w dziedzinie farmacji i kosmetyki.

Reklama

Kosmeceutyki stanowią system pielęgnacji skóry oparty na różnorodnych, innowacyjnych i wysoce efektywnych składnikach aktywnych, które umożliwiają płynne przejście pomiędzy czystym pięknem a naukową pielęgnacją. Każda linia pielęgnacyjna oparta jest na koncepcji składników aktywnych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry i pozwalają osiągnąć widoczne rezultaty. Działanie kosmeceutyków koncentruje się nie tylko na powierzchni skóry, ale również na jej głębszych warstwach, zapewniając szybkie i długotrwałe efekty pielęgnacyjne.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy