Reklama

Krem BB Drop of Perfection Veoli Botanica: Nowe odcienie i odświeżone opakowanie

Oto wyczekiwana od miesięcy premiera w Veoli Botanica! Do oferty powraca bestsellerowy krem BB DROP OF PERFECTION w zupełnie nowej odsłonie. Gama kolorystyczna kremu została wzbogacona o dwa nowe odcienie, a buteleczka otrzymała nowy wygląd. Wszystko to w odpowiedzi na potrzeby i prośby miłośniczek produktu.

Po setkach maili i zapytań w mediach społecznościowych, dotyczących powrotu najbardziej pożądanych odcieni, marka postanowiła zaskoczyć fanki DROP OF PERFECTION odświeżoną wersją ich ulubionego produktu.

Dwa zupełnie nowe odcienie kremu BB DROP OF PERFECTION - dla kogo?

Rodzinę czterech odcieni kremu BB DROP OF PERFECTION, który zadebiutował w maju 2021 roku, tworzą:

1.0 N - Fair - bardzo jasny neutralny odcień, który świetnie sprawdzi się u osób o wyjątkowo jasnej karnacji,

2.0 W - Vanilla - jasny odcień z ciepłymi tonami, czyli lekko beżowy kolor zapewniający nieskazitelne dopasowanie dla osób, u których pomimo jasnej cery w karnacji dominują ciepłe barwy,

Reklama

3.0 W - Golden Beige - odcień dla skóry o lekko ciemniejszej karnacji z dominującym ciepłym tonem,

4.0 N - Amber - odcień dla ciemnej karnacji o neutralnym kolorze.

Teraz paleta produktów DROP OF PERFECTION została powiększona o dwa kolejne tony, bazując na najpopularniejszych wśród Polek odcieniach.

Pierwszy z nowych kolorów 1.5 N - Ivory,  charakteryzuje się jasnym, neutralnym odcieniem i jest idealny dla osób o jasnej karnacji. Ivory to kolor nieco ciemniejszy niż 1.0 N - Fair, a jaśniejszy od 2.0 W - Vanilla.

Druga premierowa odsłona kremu DROP OF PERFECTION to 2.5 N - Beige. Jest to kolor o neutralnym tonie, wpadający w odcienie piaskowego beżu. Będzie on perfekcyjnie dopasowywał się do cery o średniej karnacji.

Nowa butelka kremu BB DROP OF PERFECTION to jeszcze więcej perfekcji

Opinia klientek jest dla marki niezwykle ważna, również w procesie przygotowywania kolejnych pozycji w portfolio Veoli Botanica. Dlatego, przy tworzeniu nowej odsłony kremu BB DROP OF PERFECTION, kierowano się również sugestiami użytkowniczek tego bestsellerowego produktu.

Dotyczy to zarówno palety kolorów, którą rozszerzono w taki sposób, aby można było dopasować DROP OF PERFECTION do różnych odcieni karnacji, jak i opakowania.

Nowa butelka naszego kremu BB jest mniejsza od poprzedniej (jednak ilość produktu pozostała taka sama), a dzięki temu bardziej kompaktowa i idealnie zmieści się do każdej kosmetyczki. Kolejnym atutem jest nowa pompka, która umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne i wydajne aplikowanie kremu.

W nowym designie DROP OF PERFECTION nie ma już wymiennego wkładu. Jednak działania proekologiczne nieustająco są dla nas priorytetem. Szklana butelka kremu DROP OF PERFECTION jest teraz mniejsza i lżejsza, a zatem do jej produkcji, transportu i recyklingu zużywana jest mniejsza ilość energii.

Makijaż, pielęgnacja i ochrona w jednym. Czystoskładowa, innowacyjna formuła kremu DROP OF PERFECTION z filtrem mineralnym SPF 20 Niezmienna w naszym kremie BB pozostaje czystoskładowa, innowacyjna oraz bezzapachowa formuła. Jednym z jej składników jest roślinny kompleks Poretectzawierający ekstrakt z lnu, ekstrakt z selera i cyklopeptydy. Poprawia ujędrnienie i zagęszczenie skóry, tym samym redukuje widoczność rozszerzonych porów.

Natomiast w dłuższej perspektywie użytkowania wielopoziomowo oddziałuje na strukturę skóry, nadając jej zdrowy wygląd. W formule DROP OF PERFECTION znajduje się również fitoaktywny ekstrakt z niebieskiej stokrotki Phytessence Blue Daisy. Bardzo dobrze znana w Maroku niebieska stokrotka pomaga redukować zaczerwienienia i wszelkie objawy dyskomfortu skóry wrażliwej i nadreaktywnej.

Innym roślinnym składnikiem wzbogacającym formułę nowego kosmetyku jest ekstrakt z kwiatu porcelanowego Porcelain Flower Extract, który zapewnia widoczny efekt wygładzenia i rozświetlenia, dodatkowo intensywnie rewitalizuje skórę, nadając jej zdrowy, promienny wygląd pełen blasku. Kolejnym kluczowym składnikiem w kremie BB DROP OF PERFECTION jest kwas hialuronowy, który dzięki swoim higroskopijnym właściwościom wspiera sprężystość i elastyczność skóry, działa przeciwzmarszczkowo i odmładzająco.

Dodatkowo poprzez ujędrnienie i napięcie skóry, zmniejsza widoczność porów, a także poprawia kontur twarzy.

To, co wyróżnia krem DROP OF PERFECTION na rynku, to bez wątpienia filtr mineralny SPF 20. Tworzy on na powierzchni skóry fizyczną barierę odbijającą oraz rozpraszającą szkodliwe promieniowanie. Chroni zarówno przed promieniowaniem UVB powodującym oparzenia posłoneczne i reakcje alergiczne, jak również przed UVA, odpowiedzialnym za fotostarzenie się skóry i zmiany pigmentacyjne.

Warto pamiętać, że filtr mineralny jest bezpieczniejszy nie tylko dla człowieka, ale również dla środowiska, a w szczególności raf koralowych.

***

Zobacz także:

Urodowe triki z-PRL: Hity i kity

Wypadanie włosów dotyka coraz więcej kobiet. Jak temu zaradzić?

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama