Reklama

Reklama

Dove Invisible Dry

Dove Invisible Dry to pierwszy na rynku antyperspirant, który nie tylko nie pozostawia śladów na tkaninach w 100 kolorach, ale także chroni przed poceniem i pielęgnuje skórę pod pachami.

Dove pragnie, by kobiety na całym świecie zmieniły zdanie o kolorach i mogły nosić swoje ulubione ubrania bez względu na ich barwę. W pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, w domu czy na zakupach, najnowszy antyperspirant Dove chroni tkaniny przed plamami, pozwalając kobietom na większą pewność siebie i noszenie ulubionych kolorów, kiedy tylko tego zapragną.

Nowy Dove Invisible Dry to pierwszy, przetestowany antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni jak i bieli. Badania potwierdziły, że nie tylko nie plami ubrań, ale także zachowuje wszystkie zalety antyperspirantów Dove - skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z ¼ z kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.

Reklama

Antyperspirant Dove Invisible Dry:

- gwarantuje 48-godzinną ochronę przed poceniem,

- dzięki unikalnej formule nie pozostawiają widocznych śladów na kolorowych ubraniach - jego skuteczność została przetestowana na 100 kolorach tkanin,

- dzięki zawartości kremu nawilżającego aż w ¼ swojej objętości pozostawia skórę gładką jak nigdy dotąd i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu jej nawilżenia.

Cena: 12 zł.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy