Reklama

Reklama

Orly: Preparaty do zadań specjalnych

Marka Orly przedstawia 4 rozwiązania na najczęstsze problemy paznokci.


Utrzymanie pięknych paznokci wcale nie należy do najprostszych zadań. Po złamaniu jednego, obcinasz pozostałe i zaczynasz od początku? Dzięki Orly Nail Rescue nie będziesz musiała się uciekać do tak drastycznych sposobów. W trzech prostych krokach uratujesz paznokieć: posmaruj paznokieć klejem z zestawu, zanurz w pudrze i poczekaj aż wyschnie, przy użyciu załączonej polerki wygładź paznokieć. Gotowe!

ORLY Nail Rescue - zestaw do naprawy uszkodzonych i popękanych paznokci, cena: 75zł/szt.

Masz już równe, opiłowane paznokcie. Sięgasz na półkę po lakier i okazuje się, że długo nieużywany zgęstniał. Najczęstszym odruchem jest dolanie do lakieru zmywacza do paznokci. W takich sytuacjach warto sięgnąć po specjalny  rozcieńczalnik do lakieru, np. Orly Thinner. Jego wyspecjalizowana formuła bezpiecznie przedłuży żywotność zagęszczonego lakieru, przy zachowaniu optymalnej wydajności i jakości. 1-2 krople wystarczą, by lakier był gotowy do użycia.

Reklama

ORLY Thinner - rozcieńczalnik do lakierów. Pojemność: 60 ml, cena: 22,50zł.

Nie ma chyba nic gorszego niż uszkodzić świeżo pomalowany paznokieć. Musimy zaczynać wtedy wszystko od początku, a niejednokrotnie zdarza się tak, że podczas jego zmywania, niechcący uszkadzamy inny paznokieć. Możemy jednak zaoszczędzić czas i nie wystawiać naszych nerwów na próbę. Wystarczy sięgnąć po Orly Smudge Fixer. To przezroczysty preparat, który po nałożeniu na świeżo uszkodzony lakier niweluje powstałe ryski, bez konieczności zmywania i ponownego malowania.

ORLY Smudge Fixer - preparat do rys i zabrudzeń. Pojemność: 18 ml, cena: 47,99 zł.

Co zrobić, jeśli po usunięciu lakieru na paznokciach pozostanie niemiła niespodzianka w postaci odbarwień? Do przywrócenia zdrowego, lekko różowego koloru płytce potrzebna będzie musująca sól wybielająca Orly. Połączenie podwójnej dawki olejku z drzewa herbacianego i owoców cytrusowych pomoże skuteczne pozbyć się przebarwień w krótkim czasie. Wystarczy rozpuścić sól w ciepłej wodzie, zamoczyć palce na około 5 minut, a następnie umyć je szczoteczką.

ORLY Nail Whitener - profesjonalne sole rozjaśniające. Pojemność: 15 g, cena: 12 zł.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy