Reklama

Reklama

Peelingi Cellular Mineral Exfoliators La Prairie

Linia nowych, mineralnych peelingów do ciała i twarzy Cellular Mineral Exfoliators La Prairie została opracowana na bazie doskonale okrągłych perełek kosmetycznych, które wraz z bogatymi w minerały, sproszkowanymi kamieniami szlachetnymi, delikatnie usuwają martwe komórki naskórka.


Masaż jaki wykonywany jest przy rozprowadzaniu peelingu na twarzy czy ciele, w połączeniu ze składnikami aktywnymi zawartymi w formule, pobudza skórę do naturalnych procesów odnowy i regeneracji. Skóra jest wyjątkowo gładka i aksamitna, bardziej promienna i jednolita - natychmiast po aplikacji.

Cellular Mineral Body Exfoliator - komórkowy mineralny peeling do ciała

Idealnie okrągłe perełki, diamentowy proszek, pył z meteorytu, starty ametyst oraz ekstrakty z minerałów, zatopione w optymalnie gęstej, żelowej bazie złuszczają i wygładzają skórę, odkrywając jej promienność i blask. Formuła wzbogacona olejkami i kompleksem komórkowym odżywia, regeneruje i nawilża.

Reklama

Formuła peelingu La Prairie, dzięki okrągłym perełkom kosmetycznym w 2 rozmiarach oraz mieszance proszków wzbogaconych minerałami zapewnia 3 poziomy oczyszczania. Większe perły  usuwają martwe komórki naskórka, mniejsze odblokowują pory, natomiast proszki mineralne uzupełniają złuszczające działanie pereł, idealnie polerując powierzchnię skóry.

Pojemność: 200 ml, cena: 471 zł

Cellular Mineral Face Exfoliator - komórkowy mineralny peeling do twarzyIdealnie okrągłe perełki, różowy kwarc oraz czysty proszek z diamentu i turmalinu zatopione w optymalnie gęstej, żelowej bazie usuwają zanieczyszczenia i obumarłe komórki oraz niwelują suchość powodującą szary koloryt cery.

Złuszczanie wygładza skórę, odkrywając jej promienność i blask oraz umożliwia bardziej efektywne działanie następnie zastosowanego kremu lub serum.

Formuła wzbogacona ekstraktem z Rosa Centyfolia - stupłatkowej róży,  gliceryną, hematytem drobnym pyłem z meteorytu i kompleksem komórkowym pozostawia skórę miękką, świeżą i doskonale nawilżoną.

Idealne proporcje odpowiednio gęstej żelowej bazy i ilości składników złuszczających pozwoliły uzyskać spektakularnie łatwą i przyjemną w aplikacji konsystencję. Po aplikacji skóra jest gładsza, bardziej miękka, ma wyrównany koloryt.

Skóra jest przygotowana do aplikacji kremów lub serum. Regularne stosowanie peelingu przedłuża trwałość makijażu. Blado- różowy, opalizujący kolor przypomina różowy kwarc, jeden z minerałów wzbogacających formułę.

Pojemność: 100 ml, cena: 471 zł

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy