Reklama

Reklama

Zdrowe, puszyste, pełne życia

Dzięki kosmetykom Wella Pro-Series możliwe jest samodzielne osiągnięcie szybkich i widocznych rezultatów w codziennej pielęgnacji włosów.

Kolekcja Wella Pro Series to wysokiej jakości kosmetyki dostępne w szerokiej dystrybucji w przystępnej cenie. Dzięki nowym kosmetykom od Wella można samodzielnie pielęgnować włosy wydobywając ich prawdziwe piękno, czerpiąc zarazem inspirację z najnowszych profesjonalnych rozwiązań.

Wella Pro Series to szampony i odżywki inspirowane profesjonalnym doświadczeniem marki Wella, dostępne w atrakcyjnej cenie. Kolekcja kosmetyków składa się z czterech linii pielęgnacyjnych dostosowanych do różnych potrzeb włosów:

Linia Wella Pro-Series VOLUME

Dla większej objętości włosów. Doskonałe rozwiązanie dla włosów cienkich i delikatnych, które mają tendencję do przylegania do skóry głowy. Nadaje włosom zauważalnie większą objętość już po pierwszym użyciu.

Reklama

Linia Wella Pro-Series REPAIR

Aby włosy wyglądały zdrowo. Kosmetyki tej linii pomagają naprawić oznaki zniszczeń włosów, chronić je przed przyszłymi uszkodzeniami, a także zmniejszyć ich łamliwość. Ponadto wygładzają włosy, ułatwiają ich rozczesywanie oraz układanie. Włosy stają się mocniejsze (w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych) i bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i suszeniem.

Linia Wella Pro-Series COLOR

Dla pełnego życia koloru włosów farbowanych. Chronią włosy farbowane przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem i stylizacją, pomagając zachować wielowymiarowy, głęboki i wyrazisty kolor.

Linia Wella Pro-Series SHINE

Dla intensywnego blasku włosów. Pomaga dodać włosom blasku, nadając im wypielęgnowany, zdrowy i atrakcyjny wygląd.

Wszystkie produkty Wella Pro Series są inspirowane profesjonalnym doświadczeniem marki Wella i pozwalają osiągnąć błyskawiczne i widoczne rezultaty. Ich twórcy zadbali także o to, by były one wyjątkowo przyjemne w użyciu dzięki kremowej konsystencji i delikatnemu kwiatowo-owocowemu zapachowi.

Szampony i odżywki inspirowane profesjonalnym doświadczeniem marki Wella, dostępne w atrakcyjnej cenie 14,99 zł za 500 ml produktu.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje