Reklama

Reklama

​Jubileuszowa edycja Daisy Marc Jacobs

Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Daisy Marc Jacobs, okazało się, że zapach wyłamał się z powszechnie obowiązujących standardów, gdyż jego kompozycja łączyła w sobie składniki, które zrewolucjonizowały branżę perfumiarską.

Dziś, aby celebrować uwielbiany zapach i jego legendarny design, marka przedstawia Daisy Marc Jacobs we flakonie bogato zdobionym błyszczącymi kryształkami, które składają hołd dziewczynie daisy - młodzieńczej, eleganckiej, żyjącej pełnią życia.

Flakon jubileuszowej edycji limitowanej daisy marc jacobs wykonano z oszronionego szkła. Nowa wersja to elegancka i odświętna interpretacja klasycznego flakonu. Korek zdobią płatki stokrotek, a środek kwiatków inkrustowany jest okazałymi błyszczącymi kryształkami. Opakowanie zewnętrzne ma złociste wykończenie. Produkt stanowi zatem idealny prezent gwiazdkowy.

Reklama

Zapach

Zapach uosabia esencję Daisy girl: jest ponadczasowy, lecz zarazem młody duchem. Ta urocza osoba przypomina nam, że trzeba być otwartą, czułą, radosną i emanować pozytywną energią.

Nuta głowy nasycona jest soczystymi dzikimi jagodami i łagodną wonią białych fiołków. Pozostawia na skórze nieodparcie świeży i promienny zapach.

W sercu kompozycji każdą jej nutę otula aksamitny jaśmin, podkreślając dźwięczność kwiatowych aromatów.

Rozmarzona nuta głębi zawiera drewno sandałowe, które nadaje zapachowi aurę ciepła i zmysłowości, i tworzy delikatny kontrast w kompozycji zapachu.

Ceny edycji jubileuszowej:  EDT 100 ml -  459 zł; EDT  50 ml - 345 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy