Reklama

Reklama

Lekka przekąska na wakacyjne wypady

Zasmakuj zdrowej, niskotłuszczowej przekąski Felix Pretzel Chips i utrzymaj piękną sylwetkę przez cały rok!

Piknik w parku ze znajomymi, wypad rowerowy czy plażowanie? Bez względu na to, gdzie spędzasz letnie dni zawsze miej przy sobie lekką i zdrową przekąskę. Spróbuj najcieńszych na rynku i chrupiących jak chipsy Felix Pretzel Chips i ciesz się małymi przyjemnościami każdego dnia. 

Wakacje to czas festiwali, podróży i biwaków. Gdy niespodziewanie złapie cię głód, warto mieć przy sobie sycącą, ale zdrową i lekką przekąskę. Na wakacyjne wypady zabierz ze sobą Felix Pretzel Chips i nie rezygnuj z małych przyjemności. Spróbuj nowych, lekkich i zaskakująco cienkich precli marki Felix i zachowaj piękną figurę przez cały rok. Zamień wysokokaloryczne, tłuste i ciężkostrawne przekąski na zdrowe Pretzel Chips.

Reklama

Zdrowsza alternatywa

Nowa propozycja marki Felix - Pretzel Chips to idealna przekąska dla kobiet, które dbają o linię, poszukują ciekawych smaków i zdrowszych produktów, ale nie chcą rezygnować z codziennych, drobnych przyjemności. Felix Pretzel Chips mają kształt tradycyjnych precli, delikatniejszy smak i... mniej kalorii! Jest to zdrowa alternatywa dla tłustych, ciężkostrawnych i wysokokalorycznych chipsów. Felix Pretzel Chips zawierają tylko 4% tłuszczu. Gdy spróbujesz nowych, lekkich i jeszcze smaczniejszych precli, już na zawsze wyeliminujesz ze swojej diety smażone w głębokim tłuszczu chipsy i inne, niezdrowe przekąski.

Przekąska na różne okazje

Naturalne Felix Pretzel Chips można jeść na różne sposoby. Połącz je z dipami i stwórz szybką przystawkę dla niespodziewanych gości lub zjedz w pracy bez wyrzutów sumienia. Pretzel Chips to najcieńsze precle na rynku, chrupiące jak chipsy, jednak wypiekane w piecu, a nie smażone w głębokim tłuszczu. Są idealne na lato - na weekendowy wypad za miasto lub piknik w parku ze znajomymi. Nie tylko mają niską zawartość tłuszczu, ale przede wszystkim są smaczne - przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom. Poręczne opakowanie precli zmieści się w każdej torebce - głód już więcej cię nie zaskoczy!

Cena: 2,99 zł


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy