Reklama

Reklama

​Prezenty piękne i aromatyczne

Dla tych, którzy poszukują wyjątkowych prezentów, marka Ahmad Tea London przygotowała świąteczną kolekcję pełną magii. Specjalne mieszanki herbat zamknięto w pięknych świątecznych puszkach.


Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku.

Magical Tea Bubbles

Zestaw trzech rodzajów herbat zamkniętych w świątecznych bombkach idealnych do powieszenia na choinkę. Niezwykle eleganckie i szykowne, każda w innym szlachetnym kolorze: srebra, złota oraz miedzianego złota. To piękna ozdoba, która ucieszy każdego. W bombkach znajdują się klasyczne liściaste mieszanki: Earl Grey w srebrnej, English Tea No 1 w złotej oraz English Breakfast w miedzianej.

Reklama

Cena: 16,99 zł.

Magical Christmas Tree Caddies

Symbol Świąt Bożego Narodzenia, skrywający w sobie klasyczną czarną herbatę English Breakfast. Liście zamknięte zostały w puszkach w kształcie choinek, które dostępne są w dwóch kolorach: białym ze srebrnymi zdobieniami oraz niebieskim ze złotymi wzorami. To wyjątkowo eleganckie opakowania, które mogą stanowić element dekoracyjny świątecznego stołu lub same znaleźć się pod choinką.

Cena: 25,99 zł.

Magical Tea Collection

Kolekcja trzech klasycznych herbat w opakowaniu przedstawiającym panoramę Londynu. Świąteczne akcenty: śnieżynki, gwiazdki oraz sanie Mikołaja nadają mu uroczystego charakteru. W środku znalazły się trzy klasyczne mieszanki: English Breakfast, Earl Grey oraz English Tea No 1. Wszystkie szczelnie przechowywane w aluminiowych kopertach.

Cena: 24,99 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy