Reklama

Bridgertonowie sezon trzeci. Gwiazdy nie pokażą tych scen swoim mamom

16 maja na ekrany i monitory powróci popularny serial Netflixa — Bridgertonowie. Trzeci sezon zapowiada się pikantnie. Odtwórcy głównych ról Luke Newton i Nicola Coughlan zgodnie twierdzą, że nigdy nie obejrzą niektórych scen ze swoimi mamami.

Nicola Coughlan ujawniła, że była przerażona podczas kręcenia intymnych scen

Grająca Penelope Featherington, Nicola Coughlan ujawniła, że podczas kręcenia intymnych scen do trzeciego sezonu "Bridgertonów" była “przerażona". Podczas wywiadu w Virgin Media One 37-letnia aktorka zapytana o sceny łóżkowe odpowiedziała:

“Przerażające. [...] jestem Irlandką. Każda Irlandka poczułaby się na wpół zawstydzona i powiedziałaby: ‘Nie mogę tego zrobić, nie mogę’. Ale potem pomyślałam: ‘To moja praca, więc lepiej przyzwyczaj się do tego’. Miałem świetnego partnera i było to przerażające, ale także naprawdę wyzwalające".

Reklama

Nicola Coughlan ujawniła także, że “Bridgertonowie" w trzecim sezonie będą nasyceni romantycznymi scenami w stopniu większym niż dotychczas.

Zobacz również: Netflix na kwiecień. Co platforma przygotowała na najbliższy miesiąc?

Luke Newton: Nigdy nie obejrzy tych scen z mamą

W wywiadzie dla “Today FM" Nicola Coughlan przyznała, że skorzystała z możliwości, jaką miały gwiazdy serialu i poprosiła o wersję bez scen erotycznych, którą pokaże swojej rodzinie. 

Jej serialowy partner Luke Newton, grający Colina Bridgertona także przyznał, że w trzecim sezonie są sceny, których nigdy nie będzie mógł obejrzeć z mamą. 

Nicola zażartowała rozwój miłosnej historii Colina i Penelope, który zobaczy jej mama będzie “znacząco krótszy". Co 31-letni aktor skwitował słowami: “To będzie pięciominutowa historia".

Choć sceny erotyczne z udziałem Nicoli Coughlan pojawią się po raz pierwszy dopiero w trzecim sezonie “Bridgertonów", aktorka przyznała, że poprosiła o skróconą wersję także pierwszego części opowiadającej losy Daphne Bridgerton i Księcia Hastings. Po skończonym seansie jej mama zauważyła: “ten odcinek był krótki", na co aktorka odpowiedziała: “to było krótkie, racja".

Zobacz również: Kolorowy świat "Bridgertonów". Idealna propozycja na wiosnę

Zmysłowy trzeci sezon. “Bridgertonowie" w maju na Netflixie

Z dotychczasowych informacji, jakie przekazują Luke Newton i Nicola Coughlan trzeci sezon serialu “Bridgertonowie" jawi się jako wyjątkowo zmysłowy i pełen erotycznego napięcia. Czy będzie tak w rzeczywistości? Widzowie przekonają się już 16 maja i 13 czerwca — trzeci sezon serialu będzie bowiem podzielony na dwie części. 

Zobacz również: Fani "Bridgertonów" zadają sobie to pytanie od lat. Netflix ujawnił, co stało za decyzją

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | Bridgertonowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy