Reklama

Reklama

Maria Sadowska pracuje nad kolejnym erotykiem. Co to za film?

Maria Sadowska nie zwalnia tempa i już szykuje kolejny film. Tym razem reżyserka zabrała się za ekranizację erotyku - książki "Pokusa" autorstwa Edyty Folwarskiej. Kto wystąpi w produkcji?

Maria Sadowska kręci kolejny film

Maria Sadowska obok kariery muzycznej aktywnie rozwija swoje portfolio jako reżyserka. Kilka lat temu hitem stał się film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Ostatnio z kolei do kin trafiła komedia romantyczna "Miłość na pierwszą stronę".

Okazuje się, że kobieta pracuje już nad kolejną produkcją. Tym razem będzie to "Pokusa" - film erotyczny będący ekranizacją powieści Edyty Folwarskiej. Zdjęcia są już w toku, a reżyserka oraz autorka książki chwalą się nimi w mediach społecznościowych.

Plejada polskich gwiazd w nowym erotyku

Książka opowiada historię Inez, córki rybaka marzącej o karierze w Warszawie. Kiedy kobieta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną w prestiżowym wydawnictwie, powoduje wypadek samochodowy, w którym uczestniczy przystojny mężczyzna.

Reklama

Zobacz również: Ewa Farna nie do poznania. Jej metamorfoza zaskakuje

Premiera nowego filmu Sadowskiej jest zaplanowana na kolejny rok. W produkcji pojawią się m.in. Olga Kalicka, Helena Englert, Piotr Stramowski czy Joanna Liszowska. Jedną z ról gra Piotr Głowacki, który na zdjęciach z planu nie przypomina samego siebie.

Zobacz również: NETFLIX OGŁOSIŁ DATĘ PREMIERY POLSKIEGO SERIALU. KIEDY OBEJRZYMY "WIELKĄ WODĘ"?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Sadowska | polskie filmy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy