Reklama

Najpopularniejsze obecnie seriale na Netflixie. Co oglądają Polacy?

Programy randkowe i serialowy remake popularnego filmu - to Polacy oglądają obecnie na Netflixie. Jeśli nie masz pomysłu, co obejrzeć, dobrym pomysłem jest sprawdzenie aktualnej listy najpopularniejszych produkcji w serwisie. Zobacz, co znajduje się w zestawieniu w tym tygodniu.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Jeden dzień"

Aktualnym numerem jeden na liście najpopularniejszych seriali Netflixa jest "Jeden dzień". To remake popularnego filmu z 2011 roku o tym samym tytule, w którym wystąpili Anne Hathaway oraz Jim Sturgess. Przedstawia historię dwójki osób, które po wspólnie spędzonej nocy na koniec liceum postanawiają spotykać się co roku tego samego dnia.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Miłość jest ślepa"

Widzowie chętnie oglądają również szósty już sezon oryginalnej, amerykańskiej wersji "Miłość jest ślepa". Program jest eksperymentem społecznym, w którym nieznajomi szukający miłości zaręczają się... zanim jeszcze dojdzie do ich spotkania. Powstało już kilka edycji w różnych krajach, m.in. w Brazylii.

Reklama

Najpopularniejsze na Netflixie - "Kicia kocia"

Po dłuższej przerwie w rankingu top 10 seriali platformy znalazła się także bajka dla dzieci "Kicia kocia". Produkcja jest ekranizacją popularnej serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej. Na Netflixe można znaleźć kompilacje zawierające wszystkie odcinki pierwszego i drugiego sezonu.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Love Never Lies"

W rankingu wciąż utrzymuje się polska odsłona "Love Never Lies". To już drugi sezon programu randkowego, w którym jednak w porównaniu do innych tego typu formatów występują pary, a nie single dopiero mający docelowo stworzyć związki. 31 stycznia zadebiutowała pierwsza część najnowszego sezonu, a tydzień później jego finał.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Griselda"

Swoje miejsce na liście najchętniej oglądanych seriali serwisu zachowała "Griselda". To serial biograficzny osadzony w latach 70. i 80., który opowiada o życiu Griseldy Blanco. Kobieta stworzyła w Miami jeden z największych narkotykowych karteli. W roli głównej występuje Sofia Vergara.

Zobacz również: Premiery Netflixa w lutym. Na które nowości warto czekać?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama