Reklama

Najpopularniejsze obecnie seriale na Netflixie. Hitem dokument o Iwonie Wieczorek

Dokument o Iwonie Wieczorek i dwa polskie seriale. To Polacy oglądają obecnie na Netflixie. Jeśli nie masz pomysłu, co obejrzeć, dobrym pomysłem jest sprawdzenie aktualnej listy najpopularniejszych produkcji w serwisie. Zobacz, co znajduje się w zestawieniu w tym tygodniu.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Sprawa Iwony Wieczorek"

"Sprawa Iwony Wieczorek"

Pierwsze miejsce na aktualnej liście najpopularniejszych seriali w Polsce należy do "Sprawy Iwony Wieczorek". Dokument dwa miesiące temu pojawił się w serwisie Viaplay, natomiast teraz trafił również na Netflixa. Opowiada o przypadku najgłośniejszego zaginięcia w naszym kraju, które miało miejsce już 13 lat temu. Nie ujawnia nowych faktów, ale zbiera w całość te już ustalone.

Czytaj także: Drugi sezon "Wednesday" dopiero w połowie przyszłego roku? Są pierwsze przecieki

Reklama

Najpopularniejsze na Netflixie - "Żmijowisko"

Drugą pozycje zajmuje "Żmijowisko". To polski serial kryminalny z plejadą gwiazd w obsadzie. Opowiada o grupie przyjaciół udających się wraz z dziećmi na wakacje. Pewnego dnia znika jedna z nastolatek, której nie udaje się odnaleźć. Po roku sprawa zostaje wznowiona, a tajemnice z życia znajomych stopniowo wychodzą na jaw.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Kim jest Erin Carter?"

Od kilku dni w czołówce najchętniej oglądanych produkcji znajduje się miniserial "Kim jest Erin Carter?". Historia kryminalna z elementami akcji opowiada o Brytyjce, która mieszka w Barcelonie. Po doświadczeniu napadu w supermarkecie kobieta będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością i walczyć o nieujawnienie jej sekretów.

Najpopularniejsze na Netflixie - "One piece"

Sporo subskrybentów Netflixa ogląda również "One piece", produkcję opartą na bestsellerowej mandze Eiichira Ody.Serial opowiada o młodym piracie, który wraz z ze swoją załogą wyrusza na niebezpieczną podróż w poszukiwaniu wymarzonego skarbu. Jego celem jest zostanie królem piratów, jednak będzie musiał pokonać konkurencję. 

Najpopularniejsze na Netflixie - "Rodzinka.pl"

Zestawienie zamyka "Rodzinka.pl", która przez kilka lat bawiła miliony Polaków. Pod koniec sierpnia platforma sprawiła swoim widzom wielką niespodziankę, wstawiając do biblioteki trzy pierwsze sezony tego kultowego już serialu o rodzinie Boskich. Fani produkcji wyrazili swój entuzjazm z powodu premiery w komentarzach pod postami w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Co warto obejrzeć na Apple TV+? Serwis stawia na seriale oryginalne

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy