Reklama

Netflix na weekend. Jakie nowości przygotował dla swoich widzów serwis?

Polska ekranizacja znanej powieści oraz finał wielkiego hitu. Nadchodzący weekend na Netflixie zapowiada się wyjątkowo interesująco dla subskrybentów platformy. Sprawdź, co nowego obejrzysz tam w najbliższe dni.

Netflix na weekend - "Informacja zwrotna"

W środę na Netflixie zadebiutowała "Informacja zwrotna" i już znalazła się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali. Jest ekranizacją jednej z hitowych książek Jakuba Żulczyka, kolejną po niedawnej "Warszawiance". Produkcja opowiada o alkoholiku, byłym muzyku rockowym. Mężczyzna wyrusza w trudną podróż, aby odnaleźć zaginionego syna.

Czytaj także: Listopadowa oferta Netflixa. Polska nowość i zakończenie hitu

Reklama

Netflix na weekend - "The Crown"

Z kolei od 16 listopada można oglądać pierwszą część szóstego sezonu "The Crown". To już ostatnia odsłona serialu, który stał się wielkim hitem Netflixa. Pierwsza część ma cztery odcinki i skupia się na księżnej Dianie, m.in. na jej relacji z Dodim Al-Fayedem. Ich związek został tragicznie przerwany przez wypadek samochodowy, w którym obydwoje zginęli. Druga część pojawi się 14 grudnia.

Netflix na weekend - "DNA zbrodni"

Kilka dni temu premierę na platformie miał serial "DNA zbrodni". Produkcja opowiada o paragwajskich policjantach pracujących na sprawą napadu na firmę ubezpieczającą papiery wartościowe. Śledztwo prowadzi ich do Brazylii i wykazuje współpracę przestępców z obu krajów. Historia jest oparta na faktach.

Netflix na weekend - "Ojcowie"

W piątek w serwisie pojawił się film dokumentalny "Ojcowie". Produkcja oparta jest na rozmowie pięciu ojców transpłciowych dzieci. Rozmawiają o miłości, swoich nadziejach i obawach związanych z wychowaniem potomstwa. Dokument porusza niezwykle aktualny i ważny temat.

Zobacz również: Netflix ogłosił datę premiery ostatniego sezonu "The Crown". Co zobaczymy?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama