Reklama

Netflix na weekend pomajówkowy. Na liście wyczekiwany prequel wielkiego hitu

Jak w każdy weekend również i w ten Netflix przygotował dla swoich subskrybentów kilka nowości. W premierowej ofercie tym razem można znaleźć dwa seriale, w tym jeden będący prequelem wielkiego hitu, dawny filmowy klasyk, a także propozycję dla najmłodszych. Sprawdź, czy wybierzesz coś dla siebie.

Nadchodzący weekend dla niektórych z nas jest przedłużeniem całego majówkowego tygodnia. Inni natomiast będą chcieli odpocząć w zaciszu domowym po podróżach czy grillowaniu. Z pomocą przychodzi Netflix wraz z nowościami w swojej ofercie przygotowanymi na pierwsze dni maja.

Netflix na weekend - "Królowa Charlotta"

Serial "Bridgertonowie" stał się wielkim hitem Netflixa. Nic dziwnego, że platforma poszła za ciosem i oprócz kolejnych sezonów stworzyła również prequel, czyli opowieść przedstawiającą losy bohaterów sprzed wydarzeń w głównej produkcji. "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów" opowiada o młodości tytułowej monarchini. Serial liczy sześć odcinków, a jego premiera miała miejsce 4 maja.

Reklama

Czytaj także: 5 najpopularniejszych obecnie seriali na Netflixie. Te produkcje musisz obejrzeć

Netflix na weekend - "Krawiec"

2 maja z kolei w serwisie zadebiutował inny serial - "Krawiec". To turecka produkcja z gatunku dramatu, licząca siedem odcinków. Opowiada o losach sławnego krawca, który ma uszyć suknię ślubną dla swojego przyjaciela. Jednak zarówno tytułowy bohater, jak i jego bliscy skrywają pewne tajemnice, które wkrótce wyjdą na jaw.

Netflix na weekend - "The Blair Witch Project"

Już od 1 maja na Netflixie dostępny jest także film sprzed ponad 20 lat - "The Blair Witch Project". Horror przedstawia historię trójki studentów, którzy chcą nakręcić film dokumentalny o znanej wiedźmie. W tym celu udają się do lasu. Produkcja trwa godzinę i 20 minut, jest to zatem idealna propozycja na krótki wieczór filmowy lub element dłuższego seansu.

Netflix na weekend - "Larva: Rodzina"

Platforma przygotowała również propozycję dla najmłodszych. 4 maja wystartował pierwszy sezon bajki "Larva: Rodzina". Serial animowany opowiada o życiu Czerwonego i Żółtego, których rodzina powiększa się za sprawą malutkiej gąsienicy. Bohaterowie przekonają się, że rodzicielstwo wcale nie jest takie proste.

Zobacz również: Możesz nie wiedzieć, że znajdziesz to na Netflixie. Kultowe i zapomniane produkcje

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy

Reklama

Reklama

Reklama