Reklama

Nowości od Netflixa na długi weekend. Co obejrzeć podczas wolnych dni?

Długi weekend przed telewizorem? Netflix przychodzi z pomocą ze swoimi nowościami. Platforma na długi weekend przygotowała szczególnie długą listę propozycji dla swoich subskrybentów. Wśród nich znajduje się finał wielkiego hitu czy kolejny sezon lubianego programu. Sprawdź, co możesz obejrzeć w najbliższych dniach.

Długi weekend czerwcowy to świetna okazja do wypoczynku. Wiele osób wybiera się na krótkie wypady, a inni zostają w domu. Warto wykorzystać ładną pogodę i spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Jednak jeśli zdecydujemy się zasiąść przed telewizorem, Netflix przygotował kolejne nowości w swojej ofercie.

Netflix na długi weekend - "Miłość jest ślepa"

W środę na platformie pojawił się trzeci sezon brazylijskiej wersji "Miłość jest ślepa". Program jest eksperymentem społecznym, w którym nieznajomi szukający miłości zaręczają się... zanim jeszcze dojdzie do ich spotkania. Powstało już kilka edycji w różnych krajach.

Reklama

Czytaj także: Popularne seriale na Netflixie. Co obecnie warto obejrzeć w serwisie?

Netflix na długi weekend - "Blade Runner 2049"

Tego samego dnia na Netflixie zadebiutuje wielki kinowy hit "Blade Runner 2049". Produkcja opowiada o policjancie, który odkrywa spisek mogący zniszczyć ludzkość. Film został nagrodzony dwoma Oscarami i zdobył duże uznanie widzów i krytyków.

Netflix na długi weekend - "Jeszcze nigdy..."

W piątek z kolei premierę będzie miał czwarty sezon "Jeszcze nigdy...". To już finałowe odcinki uwielbianej przez młodzież i nie tylko produkcji. Serial opowiada o amerykańskiej nastolatce pochodzącej z Indii, która przeżywa pierwsze miłości i zawiera przyjaźnie.

Netflix na długi weekend - "Tour de France: W sercu peletonu"

Również w tym dniu będzie można obejrzeć dokument o najważniejszym wyścigu rowerowym. "Tour de France: W sercu peletonu" pokaże, jak kolarze przygotowywali się do zeszłorocznej edycji. To świetna propozycja dla wszystkich fanów kolarstwa.

Zobacz również: Najciekawsze nowości w ofercie Netflixa na czerwiec. Sprawdź, co obejrzeć

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy

Reklama

Reklama

Reklama