Reklama

Nowości od Netflixa w maju. Na liście polskie produkcje

Maj na Netflixie zapowiada się niezwykle ciekawie dla jego subskrybentów. Na liście nowości w ofercie platformy znajdują się m.in. prequel hitu, kontynuacja uwielbianego programu i polskie produkcje. Zobacz, kiedy będzie można obejrzeć najciekawsze premiery.

Jak w każdym miesiącu również w maju Netflix przygotował nowości w swojej ofercie. Subskrybenci platformy dostaną kolejne seriale, filmy i programy do wyboru. Sprawdź, co możesz obejrzeć w nadchodzących tygodniach.

Netflix na maj - "Królowa Charlotta"

Kilka lat temu wielkim hitem Netflixa okazał się serial "Bridgertonowie". Platforma postanowiła pójść za ciosem i nie tylko wyprodukować jego kolejne sezony, ale również prequel. "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów" zadebiutowała 4 maja. Opowiada o losach bohaterów sprzed wydarzeń w głównej produkcji.

Reklama

Netflix na maj - "Porady różowej brygady"

12 maja będzie miała miejsce premiera siódmego już sezonu "Porad różowej brygady", znanych też pod oryginalnym tytułem "Queer Eye". W uwielbianych przez widzów programie występuje pięciu popularnych gejów, którzy przeprowadzają metamorfozy nieco zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.

Czytaj także: Możesz nie wiedzieć, że znajdziesz to na Netflixie. Kultowe i zapomniane produkcje

Netflix na maj - "Fanfik"

W tym miesiącu czeka nas również kilka premier polskich produkcji. Jedną z nich jest "Fanfik" - ekranizacja powieści młodzieżowej autorstwa Natalii Osińskiej. Film opowie historię młodego transpłciowego chłopaka, który dopiero odkrywa swoją tożsamość po tym, jak w szkole pojawia się nowy uczeń, Leon. Premiera 17 maja.

Netflix na maj - "Dzień matki"

Z kolei 24 maja na Netflixie pojawi się inny polski film, "Dzień matki" z Agnieszką Grochowską w roli głównej. Wbrew temu, co może sugerować tytuł, nie jest to produkcja obyczajowa, a dramat połączony z filmem akcji. Była agentka będzie musiała odzyskać porwanego syna, którego zostawiła w dzieciństwie.

Zobacz również: Zapowiedź polskich produkcji na Netfliksie. Lista jest naprawdę długa

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy