Reklama

Oferta Netflixa na weekend. Co nowego można obejrzeć w serwisie?

Trzecia część popularnego filmu czy miniserial dokumentalny. Na tym jednak nie kończy się weekendowa lista do obejrzenia na Netflixie. Platforma jak zwykle przygotowała ciekawą ofertę dla swoich subskrybentów. Sprawdź, co pojawiło się w poprzednich dniach i wybierz coś dla siebie.

Netflix na weekend - "Czy mogę ci wyznać tajemnicę?"

W środę na Netflixie pojawił się miniserial dokumentalny "Czy mogę ci wyznać tajemnicę?". Produkcja opowiada historię trzech kobiet, które stają się ofiarami ataku stalkera włamującego się na ich profile w mediach społecznościowych. Oparta jest na faktach i sprawie Matthew Hardy’ego skazanego za przestępstwa internetowe w 2022 roku. 

Netflix na weekend - "Przez moje okno 3: Znów cię widzę"

Z kolei zaraz przed weekendem na platformie zadebiutowała trzecia część trylogii "Przez moje okno", zatytułowana "Przez moje okno 3: Znów cię widzę". Hiszpański melodramat przedstawia losy Raquel i Aresa. Tym razem bohaterowie mają innych partnerów, jednak nie potrafią o sobie zapomnieć. Widzowie dowiedzą się, czy zakochani ponownie zostaną parą. 

Reklama

Netflix na weekend - "Zapadlisko"

Warto obejrzeć również najpopularniejszy obecnie w serwisie film. "Zapadlisko" można oglądać od tygodnia. To szwedzki thriller, który opowiada o mieście Kiruna zapadającym się w głąb ziemi. Główną bohaterką jest Frigga - kobieta musi wybierać między wypełnianiem obowiązków szefowej ochrony kopalni a byciem oddaną swojej rodzinie.

Netflix na weekend - "Jeden dzień"

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to nadróbcie najchętniej oglądany aktualnie serial Netflixa, czyli "Jeden dzień". To remake popularnego filmu z 2011 roku o tym samym tytule, w którym wystąpili Anne Hathaway oraz Jim Sturgess. Przedstawia historię dwójki osób, które po wspólnie spędzonej nocy na koniec liceum postanawiają spotykać się co roku tego samego dnia.

Zobacz również: Znamy datę premiery "Rojst. Millenium". Co wiemy o jego fabule?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama