Reklama

Premiery Netflixa na marzec. Co warto obejrzeć w tym miesiącu?

Kinowe hity czy zakończenie popularnego wśród nastolatków serialu - tak przedstawia się kilka najważniejszych nowości w ofercie Netflixa na marzec. Serwis, jak co miesiąc, przygotował dla swoich subskrybentów ciekawe propozycje. Sprawdź, co obejrzysz w marcu.

Netflix na marzec - "Małe kobietki"

1 marca na Netflixie pojawił się film "Małe kobietki". Produkcja oparta jest na powieści Louisy May Alcott, a jej akcja umiejscowiona jest w latach 60. XIX wieku. Reżyserką filmu była wielokrotnie nagradzana Greta Gerwig, natomiast główne role odgrywają największe gwiazdy Hollywood - Emma Watson, Saoirse Ronana, Florence Pugh czy Timothee Chalamet.

Reklama

Netflix na marzec - "Blood & Water"

Tego samego dnia zadebiutował czwarty sezon serialu "Blood & Water". Produkcja opowiada o nastolatce, która poszukuje swojej porwanej przy narodzinach siostry. Sezon, tak samo jak pozostałe, liczy sześć odcinków. 

Netflix na marzec - "Dżentelmeni"

Kolejnym wartym obejrzenia serialem są "Dżentelmeni", którzy swoją premierę na platformie będą mieć 7 marca. To komedia kryminalna opowiadająca o mężczyźnie, który dostaje w spadku posiadłość. Okazuje się ona czymś niezwykle cennym. 

Netflix na marzec - "Książęta"

Z kolei od 11 marca w serwisie będzie można oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Książęta". To opowieść o nastoletnim pretendencie do szwedzkiego tronu, który w szkole z internatem poznaje miłość życia i odkrywa własną seksualność. Serial pokochały miliony nastolatków na całym świecie.

Netflix na marzec - "Marsjanin"

Widzowie Netflixa dostaną również 22 marca dostęp do filmu "Marsjanin" z Mattem Damonem w roli głównej. Popularna produkcja z 2015 roku przedstawia historię mężczyzny, który po nieudanej ekspedycji zostaje sam na Marsie.

Zobacz również: Najpopularniejsze obecnie seriale na Netflixie. Co oglądają Polacy?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama