Reklama

Premiery w ofercie Netflixa. Co nowego warto obejrzeć w ten weekend?

Francuski i szwedzki thriller czy kontynuacja lubianego serialu. Nadchodzący weekend na Netflixie zapowiada się wyjątkowo interesująco dla subskrybentów platformy. Sprawdź, co nowego obejrzysz tam w najbliższe dni i wybierz coś dla siebie.

Netflix na weekend - "Antracyt"

W środę na Netflixie pojawił się "Antracyt" i już wspiął się na szczyt rankingu najpopularniejszych seriali platformy. To francuski thriller, który opowiada o ponownym otwarciu starej sprawy kryminalnej. Zaginięcie reportera sprawia, że do górskiego miasteczka przybywa jego córka.

Netflix na weekend - "Szkoła złamanych serc"

Dzień później w serwisie zadebiutował drugi sezon "Szkoły złamanych serc". Australijski dramat obyczajowy opowiada o grupie nastolatków z liceum Hartley. Pewnego dnia mural ujawnia ich tajemnice, a jego autorka musi zmierzyć się z konsekwencjami.

Netflix na weekend - "Kradzież"

Od 12 kwietnia z kolei subskrybenci platformy mogą oglądać szwedzki thriller "Kradzież". Produkcja inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Przedstawia historię młodej kobiety pochodzącej z rdzennej społeczności Saamów, która pragnie wyrównać osobiste rachunki, tropiąc mordercę.

Reklama

Netflix na weekend - "Między nami ściana"

Tego samego dnia swoją premierę na Netflixie miała produkcja "Między nami ściana". Hiszpański film to komedia romantyczna i opowiada o życiu Valentiny i Davida, czyli młodej pianistki oraz wynalazcy nie lubiącego hałasu. Tytułowa ściana wbrew pozorom może ich połączyć.

Zobacz również: Netflix na kwiecień. Co platforma przygotowała na najbliższy miesiąc?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy