Reklama

Weekend na Netflixie. Co nowego będzie można obejrzeć?

Jak na każdy weekend również teraz Netflix przygotował listę nowości w swojej ofercie. Widzowie będą mogli obejrzeć polski film, hiszpański serial czy kontynuację lubianego reality show. Dla młodszych odbiorców z kolei platforma ogłosiła niedawno niespodziankę - powrót kultowego "Shreka".

W nadchodzący weekend zapowiada się iście wiosenna pogoda. Warto wykorzystać słońce i wysoką temperaturę i spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzi, aby wieczorem usiąść przed telewizorem i obejrzeć dobry film lub serial. Przedstawiamy propozycje nowości, które dla swoich subskrybentów przygotował Netflix.

Weekend na Netflixie - "Shrek"

"Shrek" to kultowa seria bajek, która doczekała się czterech części. Właśnie mijają 22 lata od premiery pierwszej z nich. Z tej okazji Netflix przywrócił do swojej oferty trzy pierwsze filmy. Fani nie kryli radości - produkcje były już wcześniej dostępne na platformie, jednak potem na jakiś czas zniknęły. To szczególnie dobra wiadomość dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy pragną cofnąć się w czasie.

Reklama

Weekend na Netflixie - "Fanfik"

17 maja premierę miał polski film "Fanfik". To przełomowa produkcja będąca ekranizacją powieści młodzieżowej autorstwa Natalii Osińskiej. Opowiada historię młodego transpłciowego chłopaka, który dopiero odkrywa swoją tożsamość po tym, jak w szkole pojawia się nowy uczeń, Leon. 

Czytaj także: Nowości od Netflixa w maju. Na liście polskie produkcje


Weekend na Netflixie - "Niema cisza"

Z kolei 19 maja w serwisie zadebiutowała ciekawie zapowiadająca się hiszpańska produkcja. "Niema cisza" to serial opowiadający o mężczyźnie, który wychodzi z więzienia po sześciu latach od zamordowania własnych rodziców. Przez cały ten czas bohater ani razu się nie odezwał. W związku z tym nikt nie wie, jakie były jego motywacje do zbrodni.

Weekend na Netflixie - "Selling Sunset"

Tego samego dnia będzie można obejrzeć szósty sezon reality show "Selling Sunset". Lubiany przez widzów format przedstawia agentów nieruchomości z Los Angeles, którzy sprzedają luksusowe posiadłości. Program pokazuje również życie prywatne pracowników czy rywalizację między nimi.

Zobacz również: 5 najpopularniejszych obecnie seriali na Netflixie. Te produkcje musisz obejrzeć

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | filmy | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy