Reklama

Wielki finał "The Crown". Czym zaskoczą nas pierwsze odcinki sezonu?

Co zobaczymy w finałowym sezonie wielkiego hitu Netflixa "The Crown"? Platforma ogłosiła, że zostanie on podzielony na dwie części, które swoje premiery będą mieć odpowiednio 16 listopada i 14 grudnia. Teraz dowiedzieliśmy się, o czym opowiedzą pierwsze cztery odcinki sezonu.

Już niedługo widzowie na całym świecie obejrzą wielki finał "The Crown". Jakiś czas temu Netflix ogłosił, że zostanie on podzielony na dwie części - pierwsza swoją premierę będzie miała już 16 listopada, natomiast druga 14 grudnia.

Finałowy sezon "The Crown" podzielony na dwie części

Pierwsza część ma mieć cztery odcinki i skupiać się na księżnej Dianie, m.in. na jej relacji z Dodim Al-Fayedem. Ich związek został tragicznie przerwany przez wypadek samochodowy, w którym obydwoje zginęli.

Z kolei w drugiej części, złożonej z sześciu odcinków, widzowie mają zobaczyć życie księcia Williama po śmierci matki, początki jego relacji z Kate Middleton czy ślub Karola i Camilli. W sieci można już obejrzeć zwiastun finałowego sezonu.

Reklama

Czytaj także: Meghan wesprze męża w trudnym czasie? Ekspertka nie ma wątpliwości

Emocjonalne wątki w pierwszej części finałowego sezonu

Szczególnie pierwsza część sezonu finałowego może wzbudzić duże emocje. Wiadomo już, co przedstawią poszczególne odcinki.

Pierwszy odcinek szóstego sezonu nosi tytuł "Persona Non Grata". Księżna Diana wyrusza wraz z synami na wakacje do Saint Tropez na zaproszenie Mohameda Al Fayeda. Mężczyzna chciałby, aby kobieta na stałe związała się z jego synem, jednak jest on już zaręczony. Związek Księcia Karola i Camilli rozkwita.

W kolejnym epizodzie, "Two Photographs" ("Dwie fotografie"), zobaczymy rozwój związku Diany i Dodiego. Widzowie będą mogli śledzić w nim romans Diany i Dodiego. Zostaną im zrobione zdjęcia, które wywołają sensację i zmienią ich życie.

Następny odcinek zatytułowano "Dis-moi Qui" ("Tak, kochanie"). Zakochani spędzają wakacje na jachcie, jednak problemy ich nie opuszczają. Diana chciałaby zobaczyć się z synami, natomiast była narzeczona Dodiego składa pozew. 

Ostatni odcinek pierwszej części to "Aftermath" ("Następstwa"). Diana i Dodi giną w wypadku samochodowym. Do Paryża udają się Książę Karol oraz Mohamed Al Fayed. Wielka Brytania pogrąża się w żałobie, a wszyscy czekają na ruch ze strony Królowej Elżbiety.

Zobacz również: Netflix ogłosił datę premiery ostatniego sezonu "The Crown". Co zobaczymy?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: The Crown | Netflix | seriale
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy