Reklama

Zmiany w fabule "Wednesday". Jenna Ortega zdradziła szczegóły

Fani będą zadowoleni - nielubiany wątek ma zniknąć z fabuły "Wednesday". Jenna Ortega w jednym z wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie drugiego sezonu serialu. Produkcja ma stać się bardziej mroczna, a sama aktorka będzie miała większy wpływ dzięki swojej nowej roli.

"Wednesday" to jeden z największych hitów Netflixa. Wielu fanów nie może się już doczekać drugiego sezonu serialu. Tymczasem pojawiły się informacje o pewnych zmianach w produkcji. Opowiedziała o nich Jenna Ortega, aktorka grająca główną bohaterkę.

Jenna Ortega producentką "Wednesday"

Jenna Ortega udzieliła wywiadu Elle Fanning w ramach cyklu Actors on Actors portalu Variety. Okazuje się, że rola aktorki w tworzenie serialu się poszerzy - została bowiem również jego producentką. Będzie miała zatem wpływ na kluczowe decyzje.

Już wcześniej gwiazda była odpowiedzialna za pewne zmiany w scenariuszu pierwszego sezonu "Wednesday", kiedy przeciwstawiała się decyzjom twórców. Teraz Ortega będzie mogła to robić jako pełnoprawna członkini zespołu stojącego za tym wielkim hitem.

Reklama

Czytaj także: Jenna Ortega w stroju Wednesday na MET Gala 2023. Ukłon w stronę Karla Lagerfelda

Zmiany w fabule - będzie więcej horroru

Aktorka zdradziła także nieco nowości dotyczących fabuły serialu. Dzięki jej sugestiom twórcy całkowicie odejdą od wątku romantycznego, czyli trójkąta miłosnego, w jaki uwikłana była Wednesday Addams. Był on krytykowany przez fanów, którzy teraz powinni być usatysfakcjonowani.

W zamian tego w "Wednesday" ma pojawić się więcej elementów horroru. Będzie więc mroczniej i odważniej.

Wednesday hitem Netflixa

"Wednesday" zadebiutował na Netflixie w listopadzie ubiegłego roku, a fani szybko go pokochali. Viralem stał się taniec głównej bohaterki, który podbił TikToka. Sama Jenna Ortega z kolei stała się wielką gwiazdą, a jej styl jest naśladowany przez młode kobiety.

Na razie nie ma podanej dokładnej daty premiery drugiego sezonu. Wiadomo, że pojawi się on najwcześniej w przyszłym roku, ponieważ aktorzy nie weszli jeszcze na plan.

Zobacz również: Scena tańca z "Wednesday" już jest hitem. Fani oszaleli!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Netflix | seriale

Reklama

Reklama

Reklama