Reklama

Abonament na wymarzone ubrania

E-Garderobe to internetowa wypożyczalnia ubrań, które umożliwia kobietom dostęp do swojej ekskluzywnej, nieskończonej szafy. Znajdziemy tam nie tylko sukienki znanych marek takich jak Anna Sui, Helmut Lang, Zimmermann, Hervé Léger, ale również bluzki, koszule, marynarki i spodnie na co dzień. E-Garderobe posiada w swojej ofercie kilkaset dobrej jakości rzeczy w niemal każdym rozmiarze.

Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy założyć konto na stronie e-garderobe.com, potwierdzić aktywację abonamentu i podpiąć pod niego kartę płatniczą. W ciągu miesiąca można wypożyczać aż 10 różnych rzeczy. Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio pod wskazany adres, bez wychodzenia z domu.

Wszelkie koszty związane z praniem, prasowaniem są wliczone w cenę abonamentu, który kosztuje od 100 zł za miesiąc. Średni koszt jednej wypożyczonej rzeczy w abonamencie to 35 zł (45 zł w kolejnych miesiącach). Jest to nie tylko bezkonkurencyjna oferta w porównaniu do znanych sieciówek, ale również gwarancja jakości i oryginalnego wyglądu na każdą okazję.

Reklama

Zasada współdzielenia ubrań wpisuje się w ideę zrównoważonej mody i ekologii. Wypożyczając ubrania, ograniczamy ilość odpadów tekstylnych i tym samym sprzeciwiamy się szybkiej modzie fast fashion.

Dodatkowo dla osób, które chciałyby stacjonarnie poznać kolekcję i przymierzyć kreacje, w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 45 znajduje się showroom E-Garderobe, czynny od poniedziałku do soboty.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy