Reklama

Ada Fijał kusi w odważnej sukience

Ada Fijał wie, jak przyciągnąć uwagę mediów. Celebrytka jest znana ze swojego wyczucia w modzie i na każdej ściance potrafi zachwycić swoimi stylizacjami. Czym zachwyciła podczas Balu Charytatywnego Gwiazdy Dobroczynności?

Ada Fijał w 2002 została absolwentką Krakowskiej PWST, jednak w filmach i serialach grała głównie role epizodyczne. W show-biznesie zasłynęła głównie ze swoich modnych stylizacji i doskonałego wyczucia w stylizacjach. Tym samym jest jedną z barwniejszych osobowości telewizyjnych, chętnie zapraszaną na różnego rodzaju branżowe eventy.

Ada Fijał i jej odważna stylizacja

Ada Fijał słynie ze swoich stylizacji, które zawsze przyciągają wzrok mediów i internautów. Nie inaczej było również tym razem. Gwiazda pojawiła się na Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności i zachwyciła swoją odważną kreacją.

Na tę okazję Ada Fijał wybrała elegancką, długą suknię w kolorze pastelowej lawendy z długim rozporkiem, który eksponował jej zgrabne nogi. Kluczem stylizacji było odważne rozcięcie przechodzące przez górę sukni, odsłaniające nieco biust. Z jednej strony odważne, z drugiej jednak zachowujące pełną klasę w stylizacji. 

Reklama

Do tego gwiazda wybrała pluszową torebkę w tym samym kolorze, co sukienka. Ten dodatek również przyciągał uwagę. Całość stylizacji uzupełniła o dość mocny makijaż z wyraźnie zaakcentowanymi ustami.

Co sądzicie o tej odważnej, ale pełnej klasy stylizacji Ady Fijał?

Przeczytaj również: 

Co oznaczają cyfry na termostacie kaloryfera? Wyjaśniamy!

Matka pigułki antykoncepcyjnej. Kim była Margaret Sanger?

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ada Fijał
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy