Reklama

Reklama

Agata Kornhauser-Duda jak Brigitte Macron? Chodzi o jeden szczegół

Agata Kornhauser-Duda wraz z mężem, Andrzejem Dudą uczestniczyli w pogrzebie królowej Elżbiety II. Polska Pierwsza Dama na pogrzebie zaprezentowała się w czarnym fascynatorze z woalką. Okazuje się, że nie ona jedyna wpadła na ten pomysł, a drugą osobą była Pierwsza Dama Francji - Brigitte Macron. Czy panie popełniły tym samym małą modową wpadkę?

Agata Kornhauser-Duda i Brigitte Macron w podobnych nakryciach głowy

Pogrzeb królowej Elżbiety II śledził niemal cały świat, a uwaga skupiona była na rodzinie królewskiej i na najważniejszych gościach, w tym na parach prezydenckich, które przybyły na uroczystości pogrzebowe. 

 Oczywiście nie zabrakło Prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, któremu towarzyszyła małżonka, Agata Kornhauser-Duda. Podczas ceremonii pogrzebowej polska Para Prezydencka usiadła przed Prezydentem USA, Joe Bidenem i jego żoną, Jill Biden. 

Jednak to nie Pierwsza Dama USA mogła zwrócić uwagę Agaty Dudy, a Brigitte Macron, Pierwsza Dama Francji. 

Reklama

Wszystko to za sprawą jednego elementu stroju, na który zdecydowały się zarówno Brigitte Macrone, jaki i Agata Kornhauser-Duda. Mowa tu o toczku z woalką. Obydwie panie zaprezentowały się właśnie w tym nakryciu głowy, sprawiając, że ich elementy garderoby można było ze sobą porównać. 

Nie jest to jednak poważna modowa wpadka, zwłaszcza że takie nakrycie głowy jest dość popularne na uroczystościach, jakimi są pogrzeby i powtórzenie mogło się wydarzyć. 

Trudno jednak nie zadać sobie pytania, która z Pierwszych Dam zaprezentowała się lepiej w tym modowym dodatku? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda | Brigitte Macron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy