Reklama

Agata Rubik wyznała, gdzie po raz pierwszy pocałowała męża

Agata Rubik zaskoczyła fanów nietypowym wyznaniem. Tego o jej związku z Piotrem Rubikiem z pewnością nie wiedzieli wszyscy. Co takiego ujawniła?

Agata i Piotr Rubikowie tworzą jeden z najtrwalszych związków w polskim show-biznesie. Pobrali się 12 lat temu i udowadniają, że wiek to tylko liczba, która tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. 

Muzyk jest starszy od swojej ukochanej o 18 lat, ale to zupełnie im nie przeszkadza. Są szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek i widać, że rodzina jest dla nich bardzo ważna. 

Chociaż nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym, są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie często publikują nowe posty. 

Niedawno Agata Rubik podzieliła się ze swoimi instagramowymi followersami fotką, do której zapozowała na ławce. 

Reklama

Towarzyszył jej mąż i nie brakowało czułości, chociaż para miała na twarzy maseczki ochronne. 

Spójrzcie sami!

"Na naszej ławeczce, gdzie po raz pierwszy się pocałowaliśmy" - napisała Agata Rubik pod opublikowanym przez siebie w mediach społecznościowych zdjęciem, do którego zapozowała z mężem. 

Żona muzyka opublikowała je z okazji "Dnia pocałunku", który obchodziliśmy kilka dni temu. W komentarzach nie zabrakło komplementów od fanów, którzy zachwycają się tym, w jaki sposób Agata Rubik i jej mąż mówią o swoim związku oraz życiu rodzinnym. Para często dodaje wspólne zdjęcia, a fani pary uwielbiają to, że kompozytor i jego żona tak otwarcie mówią o swojej miłości i dzielą się z nimi tym, co u nich słychać. 

Trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie się na nich patrzy! 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy