Reklama

Agnieszka Kaczorowska: Posypały się życzenia

​Wielokrotnie podkreślała, że to najszczęśliwszy etap w jej życiu. Właśnie nadarzyła się okazja, aby podsumować to, co wydarzyło się w ciągu minionego roku. Agnieszka Kaczorowska zdmuchnęła kolejne świeczki na urodzinowym torcie. I zdradziła sekret dotyczący jej dziecka.

Tak intensywnie jeszcze nie było. Najpierw ślub, potem radosna nowina, że spodziewa się dziecka. Niedawno kupno wymarzonego domu z myślą o powiększającej się rodzinie. Nie było czasu na lenistwo, bo z aktywności zawodowej tancerka nie zrezygnowała nawet na chwilę. Coraz chętniej angażowała się także w inne projekty i tworzyła swoje. Jednym z nich jest kanał tematyczny "Będę mamą", który okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Podczas urodzinowego wieczoru Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na kilka słów refleksji. Uznała, że ma za co dziękować. Ten emocjonalny wpis poruszył internautów. Przy okazji tancerka zdradziła płeć dziecka. 

Reklama

"W 27. roku życia: wzięłam ślub z najcudowniejszym mężczyzną na świecie - @maciek.pela 
byliśmy w wymarzonej podróży poślubnej, zaszłam w ciążę i spodziewamy się córeczki 
 kupiliśmy dom. W @danceworld_by_a_kaczorowska minął drugi rok szkolny pięknej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi ,a jeszcze przy okazji stworzyłam cykl #BędęMamą na swój kanał YouTube"- napisała Kaczorowska na swoim profilu na Instagramie.


"Taki sobie piękny rok. Jestem... Szczęśliwa? Wdzięczna? Mam wrażenie, że słowa to za mało. No i jeszcze taaaaaaki piękny dziś dzień pełen niespodzianek..." - dodała pani Agnieszka. 

Fani tancerki nie pozostali dłużni. Z całej Polski popłynęły życzenia. Fani jednogłośnie podkreślali, że trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama