Reklama

Agnieszka Kaczorowska uspokaja fanów

Tydzień temu Agnieszka Kaczorowska podzieliła się za pomocą Instagrama wspaniałymi wieściami o kolejnej ciąży. Teraz postanowiła pochwalić się zaokrąglonym brzuszkiem i poinformować fanów, jak czuje się w błogosławionym stanie.

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Celebrytka nie zamierzała dzielić się początkowo tą informacją z fanami, ale spostrzegawczy użytkownicy Instagrama zauważyli, że na jednym ze zdjęć tancerka wygląda, jakby była w ciąży. Kaczorowska postanowiła potwierdzić informację. 

Przypomnijmy, że Agnieszka jest matką rocznej Emilki. Odkąd urodziła córeczkę, niemal każdy instagramowy post dotyczy właśnie macierzyństwa. Chętnie dzieli się z obserwatorami przemyśleniami na temat wychowywania dziecka oraz poradami dotyczącymi opieki nad pociechami. Kaczorowska nie stroni również od publikowania zdjęć Emilki, choć nie ujawniła do tej pory jej twarzy.

Reklama

Ostatnio gwiazda opublikowała na profilu nowe zdjęcie, na którym wyeksponowała ciążowy brzuszek. W opisie dołączonym do fotki wyjaśniła, jak się czuje. Odniosła się również do uwag, które notorycznie pojawiały się pod wcześniejszymi postami.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy