Reklama

Agnieszka Kaczorowska w jesiennej stylizacji

Agnieszka Kaczorowska od lat jest kobietą, która inspiruje młode mamy. Jednak czasem aktorka sama potrzebuje porad eksperta. Tym razem oddała się w ręce stylistki. Chcecie zobaczyć efekt metamorfozy?

Agnieszka Kaczorowska uwielbia zmiany!

Jola Czaja Przesmycka ubiera znane mamy

Młode mamy często na długie miesiące, a nawet lata przywiązują się do dresów. Tymczasem Agnieszka Kaczorowska postanowiła oddać się w ręce stylistki, żeby skomponować ciekawe out fity na jesień. Okazuje się, że to wcale nie jest trudne. Płaszcz i kapelusz, dżinsy i beret - czerwony jest hitem w tym sezonie. Wspólnym mianownikiem są długie kozaki. Ważna jest też faktura. Nie bójmy się mieszania tkanin. Takie hybrydy są modne zimą i jesienią. 

Reklama

Skóra, wełna, flausz, koronki, a nawet cekiny pojawiają się na wszystkich pokazach mody, a na ulicach europejskich stolic kobiety z podniesioną głowa noszą takie kombinacje. Ważna jest kolorystyka. Niezmiennie o tej porze roku króluje nude. Doskonale wygląda w połączeniu z bielą lub czernią. Co widać u aktorki. 

Jednak nie poprzestawajmy na klasycznych kolorach. Nutka szaleństwa w postaci soczystej czerwieni zawsze jest mile widziana. Podobnie jak kratka, która w tym sezonie powinna  przewijać przez ziemiste stylizacje. 

Torby? Modne XS w neonowych kolorach pozostają, ale wielu projektantów już zapowiada powrót toreb XXL oraz dmuchanych kopertówek ozdobionych plastikowym łańcuchem. 

Oczywiście nie każdy ma tyle szczęścia, aby współpracować z najlepszymi. Ola Czaja Przesmycka od lat ubiera gwiazdy i celebrytów. Na swoim profilu na Instagramie podpowiada, co warto mieć w szafie. Może czas zacząć przyglądać się jej inspiracjom? Ostatnio metamorfozie z pogranicza kina poddała się Anna Wendzikowska. Sami oceńcie efekty. My jesteśmy pod wrażeniem.

Zobacz także:

Piękna dziennikarka biegała w ręczniku po hotelu. Co się stało w Anną Wendzikowską?

Agnieszka Kaczorowska uwielbia zmiany. Spójrzcie na to!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | metamorfoza | beret | jesień 2021
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy