Reklama

Agnieszka Litwin w niecodziennej stylizacji. Gwiazda poczuła lato

Agnieszka Litwin to polska aktorka kabaretowa, która pojawiła się na Konferencji Polsatu SuperHit Festiwal. Pozując do zdjęć zwróciła uwagę dość nietypową stylizacją, nad którą można się zastanowić, czy była adekwatna do sytuacji.

Zdumiewająca stylizacja Agnieszki Litwin

Agnieszka Litwin, zanana z kabaretu Jurki i Szum pojawiła się na wydarzeniu Telewizji Polsat, na Konferencji SuprHit Festiwal. Gwiazda zaprezentowała się tam w dość letniej, można nawet uznać, że plażowej odsłonie.

 Aktorka założyła na tę okazję  szerokie czarne spodnie i pasującą kolorem oversizową marynarkę, a do tego dobrała białą bluzkę z falbanką z przodu.

Nie byłoby w tym nic intrygującego, gdyby nie dodatki do stylizacji. Najwidoczniej gwiazda postanowiła nieco urozmaicić swój strój... letnimi dodatkami.

Agnieszka Litwin zapragnęła przełamać biało-czarną stylizację kapeluszem z szerokim rondem, kolorowymi koralami na szyi i ... butami na niebotycznych koturnach.

Białe sandały na koturnie z nadrukiem w gwiazdy były dopełnieniem całego outfitu Agnieszki Litwin, która z przyjemnością pozowała do zdjęć.

Reklama

Choć może niektóre elementy stroju niekoniecznie do siebie pasowały, to gwiazda wydawała się czuć w nim pewnie, a to najważniejsze.

Agnieszka Litwin schudła 20 kilogramów. Co za metamorfoza

Agnieszka Litwin prywatnie znana jest ze swojej walki z chorobą nowotworową, z którą wygrała oraz z tego, że po powrocie do zdrowia postanowiła poprawić swój wygląd, chudnąc 20 kilogramów.

Jej spektakularną metamorfozę obserwowali fani, a ona chętnie o tym opowiadała:

"Ja zaczęłam tak naprawdę te zmiany po tym, jak zakończyłam leczenie, ponieważ chorowałam na nowotwór złośliwy. Mówię o tym. Namawiam do badań profilaktycznych bardzo wszystkich, żeby o to dbali. Potem zmieniłam podejście do życia, właściwie bardzo zmieniłam wszystko, co mi nie służyło" - powiedziała w rozmowie z "Plotkiem".

Jej sukces odchudzania tkwi w prostocie i braku podjadania - trzy posiłki dziennie, z czego śniadanie było najbardziej syte.

Dziś, patrząc na zdrową i szczuplejszą Agnieszke Litwin widać, że gwiazda dobrze czuj się we własnej skórze, a o to między innymi przecież chodzi w gubieniu nadwagi.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama