Reklama

Reklama

Agnieszka Perepeczko żyje na dwóch kontynentach

​Podział jest prosty: sześć na sześć. Od listopada do maja aktorka przebywa w Australii, pozostałe pół roku spędza w Polsce m.in. w ukochanym Milanówku, gdzie znajduje się rodzinny dom aktorki.

Dlaczego Australia? Zaczęło się od wyjazdu w latach siedemdziesiątych. Wówczas Perepeczko była ambasadorką wełny. W ciągu kilku tygodni rozkochała w sobie publiczność jako modelka, dlatego propozycje wyjazdu do Sydney pojawiły się w kolejnych latach. 

W 1981 roku stan wojenny skłonił Perepeczko do ponownego wyjazdu, tym razem na dłużej.

I od tej pory aktorka, modelka i dziennikarka dzieliła swoje życie pomiędzy dwa kontynenty, z czego cieszy się do dziś. Na swoim Instagramie chętnie relacjonuje swoje życie i umieszcza fotografie miejsc, które odwiedza.

Reklama

Podkreśla, że Australia inspiruje ją do życia. Tam bowiem znajdowała klimat do pisania książek. Różnorodność kuchni, kultur  i krajobrazów sprawił, że mimo braku kiszonej kapusty aktorka chętnie wraca na antypody. 

Ostatnio aktorka  umieściła zdjęcie męża, który urodził się w kwietniu. Pani Agnieszka w krótkim opisie pod fotografią  zaznaczyła, że Marek Perepeczko był upartym wojownikiem, który nie lubił fotografować się, ale bez wątpienia był miłością jej życia.

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy