Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska. Idzie jak burza

Kilka tygodni temu podjęła ważną decyzję. Choć znika z kortu tenisowego nie zamyka się na życie publiczne. Ma ambitne plany. Znając charakter Agnieszki Radwańskiej możemy być pewni, że wprowadzi je w życie.

Agnieszka Radwańska po zakończonym sezonie zrezygnowała z kariery sportowej. Teraz tenisistka skupia się na rodzinie, za kilka miesięcy zostanie mamą. 

Są też bardziej odległe plany. Liderka kortów tenisowych potwierdziła swój udział w programie "Taniec z gwiazdami". Radwańska potrzebowała kilku godzin na podjęcie decyzji. 

Zdradza, że zawsze lubiła tańczyć, a program jest idealnym miejscem, aby sprawdzić swoje umiejętności. 

Adrenaliny z pewnością nie zabraknie. Tymczasem na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Radwańska umieściła zdjęcie, które wywołało zachwyt. 

Reklama

Ćwierć wieku na korcie sprawiło sprawiło, że przyzwyczailiśmy się do sportowego wizerunku mistrzyni. Tymczasem w koronkowej stylizacji wygląda olśniewająco, co potwierdzili fani w komentarzach. 

"Agnieszka wyglądasz rewelacyjnie, szkoda że nie będziemy Cię już oglądać na kortach, ale wszystkiego najlepszego na nową drogę", "Wow", "Super wyglądasz"- pisali Internauci na profilu Radwańskiej. 

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy