Reklama

Agnieszka Radwańska jest w ciąży!

Uwielbiana przez Polaków tenisistka ogłosiła na Instagramie, że rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Do szczęśliwych nowin dołączyła bardzo wymowne zdjęcie. Nie mamy wątpliwości, Agnieszka jest w ciąży!

Agnieszka Radwańska ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów. Jest finalistką Wimbledonu i wiceliderką rankingu WTA. Tenisistka zakończyła jakiś czas temu spektakularną karierę, aby spełnić się jako kobieta i żona. Sportową emeryturę wykorzystuje do promowania różnych akcji charytatywnych. Jest nie tylko ambasadorką dobrej woli UNICEF, ale także wspiera fundację Kuby Błaszczykowskiego - "Ludzki Gest". Jak sama przyznaje w wywiadach, po zakończeniu kariery w końcu może realizować się w projektach i zajęciach, na które wcześniej nie miała czasu.

Reklama

Od początku roku w sieci krążą plotki o ciąży Radwańskiej. Fani tenisistki dopatrzyli się na jednym z jej sylwestrowych zdjęć zaokrąglonego brzuszka. Agnieszka dementowała skutecznie wszelkie pogłoski, chroniąc tym samym swoją prywatność.

Widocznie sportsmenka czekała na odpowiedni moment, aby pochwalić się radosną nowiną z fanami, ponieważ niedawno udostępniła na Instagramie zdjęcie dziecięcych bucików, podpisując je wymownym opisem:

"Przyszedł czas na nowy etap w życiu!"

Obserwatorzy Radwańskiej zalali ją falą gratulacji i pozytywnych komentarzy. Nie ukrywali również wzruszenia i szczęścia.

"Wspaniała wiadomość! Najserdeczniejsze gratulacje!", "Ooo jaka cudowna wiadomość! Ogromne gratulacje! Cudowny czas przed wami!" - pisali.

My również gratulujemy Agnieszce i życzymy jej dużo zdrowia!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: ciąża | ciąża gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy