Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska o płaczących dzieciach. "Ale byłam głupiutka"!

Aleksandra Domańska, która jest świeżo upieczoną mamą, przyznała na Instagramie, że dawniej irytowały ją głośno płaczące dzieci. "Przepraszam Was, wszystkie mamy, którym wysłałam na przestrzeni swojego życia oceniające spojrzenie - ale byłam głupiutka" - wyznała w swoim wpisie.

Aleksandra Domańska znana jest z tego, że szczerze opisuje swoje życie jako młoda mama. Promuje m. in. naturalny i normalny wygląd po ciąży - opublikowała zdjęcie, na którym pozowała z opuszczonymi spodniami, pokazując swój zwykły, "nieidealny" brzuch i uda. Aktorka chętnie dzieli się też przemyśleniami dotyczącymi zmian, które zachodzą w niej, odkąd ma dziecko.

Ola Domańska szczerze o dzieciach. Dawniej ją irytowały!

Aleksandra Domańska i tym razem zdobyła się na szczere wyznanie. Opublikowała na Instagramie post, w którym okazało się, że dawniej niezwykle irytował ją płacz małych dzieci. Dopiero bycie mamą zmieniło jej perspektywę o 180 stopni - dzisiaj już zupełnie inaczej reaguje.

Reklama

- zwierzyła się.

Domańska podkreśla także, że płacz to podstawowy sposób komunikacji niemowląt ze światem:

- napisała.

Ola Domańska o byciu mamą. "Ale byłam głupiutka!"

Domańska przeprosiła także wszystkie mamy, wobec których nie wykazała się empatią:

Jej wpis szybko zyskał dużo pozytywnych reakcji. "Mnie nadal irytują głośne dzieci w samolocie czy restauracji, bo jednak żadna to przyjemność, ale sama praktykuję zaproponowanie pomocy zamiast obrażania się", "Jak ja się z tym zgadzam! Pozdrawiam z moim 11-dniowym bejbikiem", "Było nas więcej głupiutkich! Ja też przepraszałem" - pisali fani.

- napisała także jedna z użytkowniczek.

Przeczytaj też:

Agnieszka Kotońska walczy z kilogramami po wakacjach

Księżna Kate ma powody do obaw? Wyciekły jej maile do Harry'ego!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zorganizowali bożonarodzeniowe przyjęcie. Kto przyszedł?

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy