Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji zdjęciowej. Oto, jak się zmieniała!

Oliwia Bieniuk ma ostatnio dość gorący okres. 19-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", z którym to pożegnała się zaledwie chwilę przed wielkim finałem i od tego czasu nie ma zbyt wiele okazji do odpoczynku.

Zaraz po odpadnięciu z programu Oliwia Bieniuk skupiła się na fotomodelingu, zaprezentowała na Instagramie kilka współprac oraz pojechała na krótkie wakacje. Oliwia robi teraz wszystko, by wykorzystać swoje pięć minut i udowodnić, że nie jest tylko córką słynnej mamy. 

Teraz na Instagramie fotomodelki pojawiła się fotka, która wzbudziła wśród fanów bardzo skrajne emocje! Oliwia Bieniuk pozuje w dość wyzywającej pozie, ubrana tylko w kusą piżamę i rozchylając lekko usta pyta: "You want some orange juice?". 

Fani momentalnie zasypali Oliwię komentarzami, ale nie wszystkim spodobała się odważna sesja! Niektórzy zarzucili dziewczynie, że zdjęcia są "zbyt śmiałe" i "źle się kojarzą". 

Część fanów zapewne nie może się przyzwyczaić do nowego wizerunku Oliwii, która jeszcze niedawno była uśmiechniętą nastolatką w dresie. Przypominamy, jak się zmieniała!

Metamorfozy Oliwii Bieniuk. Tak się zmieniała!

Jeszcze trzy lata temu Oliwia była zwykłą nastolatką, która chętnie sięgała po sportowe ubrania i unikała mocnego makijażu. 

Reklama

W 2020 roku Oliwia pojawiła się u boku Magdy Beredy na otwarciu jednego ze sklepów w centrum handlowym w Gdańsku. Miała wtedy zdecydowanie krótsze włosy i wciąż stawiała na lekki makijaż. 

W tym samym roku na Instagramie celebrytki zaczęły się już pojawiać pierwsze efekty sesji zdjęciowych, a ona sama rozpoczęła współpracę z kilkoma markami i została twarzą Reserved. 

W sierpniu tego roku Oliwia pojawiła się na jednej z warszawskich premier i zaskoczyła wszystkich oryginalną kreacją. Córka Anny Przybylskiej zdecydowała się na długą, mocno wyciętą, niebieską suknię i zielony, neonowy żakiet. Postawiła także na mocny makijaż. 

Jesienią 2021 roku Oliwia rozpoczęła swoją przygodę w "Tańcu z gwiazdami" i prezentowała się fanom głównie w spektakularnych tanecznych kreacjach! Na scenie celebrytka czuła się jak "ryba w wodzie" i wszystko wskazuje na to, że udział w programie mocno ją otworzył. Dziś Bienuk nie unika odważnych sesji i skąpych kreacji i fani mogą być pewni, że zaskoczy ich jeszcze nieraz! 

***
Zobacz również:

Agnieszka Woźniak - Starak w świątecznym nastroju. Ale zdjęcie!

Khloe Kardashian nie do poznania. Ale metamorfoza!  

Meghan Markle w trzeciej ciąży? Sensacyjne zdjęcia z brzuszkiem! 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy