Reklama

Amelia Hamlin w opiętym stroju sportowym

Stroje sportowe znakomicie funkcjonują jako pełnoprawne stylizacje. Najlepszym dowodem na to jest Amelia Hamilin, która miała na sobie ostatnio obłędny, piaskowy zestaw sportowy.

Amelia Hamlin to 20-letnia modelka obracająca się w hollywoodzkiej śmietance. Jest znana głównie z powodu tego, iż jest córką aktorskiej pary z Hollywood - Harry'ego Hamlina i Lisy Rinny. Jej popularność dodatkowo wzrosła, gdy zaczęła spotykać się ze Scottem Disickiem, który z kolei jest znany z programu "Keeping Up with the Kardashian", w którym pojawił się jako mąż Kourtney Kardashian. Odsuwając na bok to, czym zajmuje się 20-letnia Amelia, w USA jest dość znaną celebrytką.

Amelia Hamlin: Stylowo na pilates

To, czego nie można jej odmówić, to niezłe wyczucie stylu. Piękna celebrytka dba o to, żeby jej stylizacje były nie tylko na czasie, ale też podkreślały jej smukłą sylwetkę. Ostatnio paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła z zajęć Pilates w Hollywood. Miała na sobie modny, sportowy zestaw składający się z legginsów i bardzo opiętego stanika sportowego, który podkreślał jej biust. Piaskowy kolor dodał stylizacji subtelności.

Reklama

Jak podoba Wam się ta sportowa stylizacja?

Czytaj również: 

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę

Grażyna Szapołowska zrzuciła ubrania na plaży! 

Cała prawda o związkach Antoniny Krzysztoń! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy