Reklama

Andrzej Piaseczny dostrzega też plusy pandemii?

Andrzej Piaseczny opublikował niedawno w Internecie nowe zdjęcie, pod którym odniósł się do obecnej sytuacji. Co może być jego zdaniem zaletą życia w dobie pandemii?

Andrzej Piaseczny, znany również pod pseudonimem "Piasek" to polski artysta o charakterystycznym aksamitnym głosie. Jego największe przeboje to: "Mocniej", "Wszystko dobrze", a także "Chodź, przytul, przebacz".

W 2001 roku wokalista wystąpił w 46. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w Kopenhadze. Nie uplasował się w czołówce stawki, za to niestety, zdobył tytuł najgorzej ubranego uczestnika konkursu. Andrzej Piaseczny wywalczył tam 20. miejsce. Na szczęście kariera w Polsce idzie mu o wiele lepiej. Wielokrotnie udało mu się zdobyć nagrodę Fryderyka. Jest też między innymi laureatem Superjedynki.

Reklama

Co ciekawe, Andrzej Piaseczny jest nie tylko muzykiem. Popularność zyskał za sprawą roli Kacpra w "Złotopolskich". Ma również na koncie inne role w filmach i serialach. Poza tym, był też trenerem w kilku edycjach popularnego show "The Voice of Poland". Jego pozycja na rynku muzycznym jest ugruntowana, a niemal każdy nowy utwór Andrzeja Piasecznego odnosi sukces. 

Jak wiadomo, okres pandemii koronawirusa nie jest łatwy dla artystów, którzy zostali zmuszeni, aby zawiesić trasy koncertowe i pozostać w domu. 

Andrzej Piaseczny postanowił jednak nie marnować wolnego czasu. Artysta, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia ze swojego codziennego życia. 

Pokazał już między innymi, jak ćwiczy i spędza czas z ukochaną matką. 

Niedawno pochwalił się też fragmentem nowego utworu, nad którym pracuje. W ostatnim wpisie Andrzeja Piasecznego pojawiła się ciekawa refleksja na temat obecnej sytuacji. Pod zdjęciem ze studia nagraniowego polski wokalista napisał: 

"Moim zdaniem w wielu elementach rzeczywistości jest bardziej normalnie teraz... " 

Jak myślicie, co artysta mógł mieć na myśli?

***

#POMAGAMINTERIA

Inżynierowie wywodzący się z Politechniki Śląskiej prowadzą zrzutkę na bramy odkażające dla szpitali. Chcą postawić ich co najmniej dziesięć, uruchomili już działający prototyp. Możesz im pomóc i wesprzeć szpitale w walce z epidemią koronawirusa.

Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | gwiazdy | pandemia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy