Reklama

Reklama

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!

Aneta Kręglicka to polska modelka i Miss Świata z 1989 roku. Mimo upływu ponad 30 lat od wygranego konkursu piękności, kobieta wciąż zachwyca urodą. Ostatnio opublikowała stare zdjęcie, a zachwyceni fani pisali, że wygląda na nim jakby było robione dzień wcześniej.

Aneta Kręglicka. Zdjęcie sprzed prawie 30 lat

Mimo że Aneta Kręglicka skończyła już 56 lat, to wciąż zachwyca urodą. Ostatnio była Miss Świata opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 28 lat, które opatrzyła podpisem: Wspomnienia. "To ja lat 28. Zawsze było oko, nos, usta, żuchwa i była grzywka... na oku".

Aneta Kręglicka. Fani zachwyceni jej urodą

Fani Kręglickiej wyrazili w komentarzach swój zachwyt nad zdjęciem. Podkreślają, że kobieta wygląda na nim, jakby było robione w obecnych czasach, a nie kilkadziesiąt lat wcześniej. Internauci zwracają także uwagę na naturalny wygląd modelki.

Aneta Kręglicka. Miss Świata 1989

Aneta Kręglicka w 1989 roku najpierw zdobyła tytuł Miss Polonia, a następnie - Miss Świata. To pierwsza i jak do tej pory jedyna Polka, której udało się osiągnąć taki sukces. Oprócz niej do finału dostawały się: Monika Nowosadko, Ewa Wachowicz oraz Katarzyna Borowicz.

Po zdobyciu tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie Kręglicka dostała propozycję reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji, jednak odmówiła. Przez kilka lat pracowała jako modelka, natomiast później zajęła się biznesem.

Czytaj więcej:

To ważny dzień dla Anety Kręglickiej. 32 lata temu została Miss Świata!

Reklama

Finał konkursu Miss World odwołano kilka godzin przed startem. Bezprecedensowa sytuacja!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka | konkurs miss świata

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy