Reklama

Reklama

Anna Lewandowska i Rafał Maserak razem na parkiecie. „Zdolna uczennica”

Trenerka fitness, właścicielka marki kosmetycznej, a teraz nawet tancerka. Anna Lewandowska zaskoczyła swoich fanów, zdradzając jeden z sekretów. Jak się okazało, gwiazda pilnie ćwiczy pod okiem znanego z programu „Taniec z Gwiazdami” tancerza Rafała Maseraka. Efekty zachwycają.

Anna Lewandowska po zakończeniu swojej sportowej kariery nie chciała być kojarzona wyłącznie ze sławnym mężem. Została trenerką fitnessu, jednocześnie szybko rozwijając własne biznesy. Stworzyła między innymi aplikację treningową, a także posiada własną markę kosmetyczną.

Na co dzień Anna Lewandowska jest szczęśliwą żoną i mamą. Znajduje jednak chwilę wolnego czasu tylko dla siebie. Jak się właśnie okazało trenerka ćwiczy na tanecznym parkiecie pod okiem Rafała Maseraka.

Zobacz również: Limonkowa zieleń i pomarańcz. Klaudia Halejcio szykuje się na jesień

Anna Lewandowska na tanecznym parkiecie. "Zdolna uczennica"

Niedawno Anna Lewandowska zdradziła na Instastories, że realizuje swoje małe marzenie - taniec. Jak stwierdziła, nie jest ono dla niej łatwe.

Reklama

"To bardzo zdolna uczennica i świetnie sobie radzi. Tylko musi uwierzyć w to, że może jej to świetnie wyjść" - powiedział Rafał Maserak.

Wkrótce na Instagramowym profilu tancerza pojawiła się krótka relacja ze wspólnego treningu. Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska świetnie radzi sobie na parkiecie. Jej ruchy robią wrażenie!

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska w garniturze w grochy. Klasa i styl!

Anna Lewandowska tańczy z Rafałem Maserakiem. "Co to były za emocje"

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy trenerka tańczy u boku popularnego tancerza. Rafał Maserak był już gościem obozu treningowego organizowanego przez Annę Lewandowską - "Camp by Ann". Tancerz przeprowadził tam trening tańca. Wtedy też na kilka kroków zdecydowała się sama trenerka.

Zobacz również: Jesienny manicure. Brązy, śliwka, musztarda - te kolory to hit!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Rafał Maserak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama