Reklama

Reklama

Anna Lewandowska o treningach w ciąży

Anna Lewandowska twierdzi, że kobiety powinny dbać o swoje zdrowie i figurę. Sama nie rezygnuje z treningów nawet w okresie ciąży. Zachęca do tego również inne panie.

Czegokolwiek nie podejmuje się Anna Lewandowska, zawsze robi to na sto procent. Można by odnieść wrażenie, że jej życie jest bliskie ideału. 

Celebrytka jest nie tylko żoną znanego piłkarza, ale sama również odnosi spore sukcesy zawodowe. Wszystko dzięki temu, ze nigdy nie wybiera drogi na skróty i zawsze uparcie dąży do wyznaczonego sobie calu. 

Zanim jeszcze wyszła za Roberta Lewandowskiego, regularnie trenowała karate. Popularna trenerka robiła międzynarodową karierę. Dowodem na to są liczne medale, jakie udało jej się zdobyć na zawodach krajowych, mistrzostwach świata i Europy. Było ich aż 38. 

Po ślubie Anna Lewandowska nie porzuciła sportu. Zajęła się regularnymi treningami, a jej blog "Healthy Plan by Ann" bardzo szybko zdobył popularność. Nic dziwnego, w końcu trenerka jest prawdziwym tytanem pracy. 
Kiedy w maju 2017 popularna blogerka i jej mąż powitali na świecie pierwsze dziecko, ich życie bardzo się zmieniło. 

Reklama

Choć Anna i Robert Lewandowscy nie mają zbyt wiele czasu wolnego, starają się poświęcać swojej córeczce Klarze jak najwięcej uwagi. Rodzina jest dla nich priorytetem. Nic więc dziwnego, że niedawno małżeństwo zdecydowało się na drugie dziecko. 

Jak wiadomo, ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Trzeba wtedy na siebie bardzo uważać. Anna Lewandowska, która jest przyzwyczajona do intensywnego wysiłku fizycznego, musi więc nieco zmniejszyć tempo.  

Nie zamierza jednak rezygnować z treningów! 

Anna Lewandowska zachęca wszystkie przyszłe mamy, aby prowadziły zdrowy tryb życia. Nie od dziś wiadomo, że prowadzi treningi dla kobiet (również tych w stanie błogosławionym). Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się nowe zdjęcie z sali treningowej. 

W opisie pod nim trenerka zdecydowała się napisać o proponowanych przez nią ćwiczeniach dla kobiet, które niedawno powitały na świecie maluchy. 

"Ważne, aby podczas trenowania z nikim się nie ścigać i nie porównywać. Dzięki temu (nawet nie zauważysz kiedy) w całkowicie bezpieczny sposób wrócisz do formy sprzed porodu. Dla tych z Was, które poczuły, że chcą zrobić coś tylko dla siebie. Trenuj za zgodą lekarza, najszybciej 6 tygodni po naturalnym porodzie i 12 tygodni po cięciu cesarskim." - napisała Anna Lewandowska. 

Trening dedykowany specjalnie dla pań, które dopiero co urodziły, można znaleźć w specjalnej aplikacji: "Diet Training by Ann". Niedługo mają się tam również znaleźć ćwiczenia dla kobiet w ciąży.  Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | gwiazdy | treningi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy