Reklama

Reklama

Anna Lewandowska świętuje Oktoberfest wraz z dziećmi. Stylizacja zachwyca

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem Lewandowskim oraz córkami wybrali się na Oktoberfest zorganizowany dla dzieci. Żona piłkarza na InstaStory pochwaliła się tym, jak spędza piątek. Opublikowała zdjęcie swojej stylizacji nawiązującej do bawarskiego folkloru. Lewandowska prezentowała się niezwykle dziewczęco.

Anna Lewandowska zabrała dzieci na Oktoberfest

Anna i Robert Lewandowscy mieszkają w Monachium. To właśnie tam pod koniec września i na początku października odbywa się festyn ludowy Oktoberfest. Nie jest to jedynie święto piwa, lecz również okazja do wspólnego biesiadowania z przyjaciółmi i zabaw przy rodzinnym stole. Festyn każdorazowo przyciąga turystów z całego świata. Niemcy również czekają na niego z utęsknieniem. Niestety w tym roku, podobnie jak w poprzednim Oktoberfest został odwołany z powodu koronawirusa.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski chętnie uczestniczą w Oktoberfest. W poprzednich latach zakochani nie opuszczali popularnej imprezy. Ubrani w stroje nawiązujące do bawarskiego folkloru,  spędzali czas z przyjaciółmi. Anna Lewandowska  postanowiła, że w tym roku pandemia nie pokrzyżuje jej planów. Razem z mężem wybrała się na kameralną imprezę - Oktoberfest dla najmłodszych.

Błękitna stylizacja Anny Lewandowskiej

Reklama

Anna Lewandowska na InstaStory okazała, jaką stylizację wybrała na dziecięce przyjęcie. Fanki sportsmenki uważnie śledzą jej kreacje.  Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet.

Tym razem Anna Lewandowska wybrała kostium w błękitnym kolorze. Strój w bawarskim stylu wyglądał bardzo dziewczęco. Żona piłkarza ubrała białą bluzkę z bufiastymi rękawami oraz długą spódnicę w niebieskim kolorze .  Dodatki w postaci szarego fartuszka i błękitnej opaski urozmaiciły stylizację.

Lewandowska do kreacji dobrała  białe, sportowe trampki.  Biorąc pod uwagę,  że wraz z  mężem jechali na przyjęcie dla dzieci,  wydaje się to rozsądna decyzja.  


***
Przeczytaj również: 


Radliniec, czyli wzorcowa niemiecka wieś. Jaka jest jej historia?

Księżna Kate zachwyciła w Irlandii! Pokazała dotąd nieznaną twarz!

Metamorfoza Dawida Ogrodnika! Aż trudno go rozpoznać!

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | oktoberfest

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy